Kelebek MobilyaYatak Odası

Kelebek Mobilya Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları 2018

Türkiye’nin önde gelen mobilya liderlerinden biri olan Kelebek Mobilya Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları ile de oldukça dikkat çekiyor. Kelebek Mobilya’nın bu zaman kadar çıkarmış olduğu geniş ürün çeşitleri ile birlikte birçok müşterinin isteklerini karşılamış ve müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çekmiş durumda.

Sade ve şıklık arayan müşterilerinin yanı sıra aynı zamanda dikkat çekmek ve yatak odasının havasını değiştirme olanağı sağlayan Kelebek Mobilya ürün yapılarında yapmış olduğu farklılıklarla da ihtiyaç ve isteğe karşı tatmin edici bir olanak sağlıyor. İster sürgülü dolap seçeneğini tercih ederek alan tasarrufu yapabilir, isterseniz de açılıp kapaklı dolap tercih ederek geniş ve ferah alanlarınızı kullanmış olmayı seçebilirsiniz.

Kelebek Mobilya Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları arasında son zamanlarda en çok tercih edilen modeller arasında olan FALTER Yatak Odası Takımı ince ayak yapısı ile birlikte aynı zamanda gri çıtalarla bezenmiş yapısı ve baza kullanımı sağlaması açısından oldukça tercih edilen modellerden biri. Şuan için Fırsat Ürünü kapsamında satışta olan model indirimli olarak 7615 lira satış fiyatı ile müşterilerine sunulmuş durumda.  Bunun dışında birçok farklı model seçeneği sunan firma model fiyatlarını ise 5265 lira ila 8995 lira arasında tutarak her bütçeye uygun bir hale getirmiş ve ücretsiz montaj ve nakliye imkanı sağlayarak da müşterilerin birinci tercih sebepleri arasında yer alıyor.

Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı