Kelebek MobilyaTV Üniteleri

Kelebek Mobilya TV Ünitesi Modelleri ve Fiyatları 2018

1935 yılından beri mobilya piyasası içerisinde yer alan Kelebek Mobilya çıkarmış oldukları ürünler ile oldukça fazla bir müşteri kitlesi ve memnuniyetine sahiptir. Türkiye’nin ilk panel mobilya üretimi ve mutfak ürünleri çıkarmasıyla başlamış oldukları iş koluna Kelebek  Mobilya Tv Ünitesi Modelleri ve Fiyatları ile de müşterilerine sunarak müşteri memnuniyetlerini en üst sıralara taşımayı başardı.

Kimi müşterilerin TV ünitelerinde yapılan fazla raf durumunu sevmemesini de baz olarak özel olarak çıkarmış olduğu TACTUS TV Ünitesi ise oldukça sade ama şık görüntüsü ile müşterilerin beğenisi kazanmış durumda.  Stoplu çekmeceleri ile birlikte düşer kapak dolapları ile oldukça rahat bir kullanım imkanı sağlayan TV ünitesi siyah statik şeklinde boyanmış olan ayakları ile de dikkat çekiyor.  Taksitli veya nakit olarak alabileceğiniz tv ünitesi için aynı zamanda nakit alımlarda yaklaşık olarak %18’lik bir indirimde uygulayan firma mobilyalarınız için 2 yılda garanti süresi veriyor.

Modern, sade aynı zamanda şık TV üniteleri seçenekleri sunan Kelebek Mobilya her yaşa uygun çeşitlilikte ürünleri ile karşımıza çıkıyor. 11 farklı TV ünitesi içerisinde kendinize en uygun modeli bulabilir aynı zamanda ücretsiz kargo ve montaj işlemlerinden de yararlanabilirsiniz. Kelebek Mobilya Tv Ünitesi ve Fiyatları 880 lira ile 3270 lira arasında değişmekte olup ürün çeşitleri arasından evinize ve size uygun olan en iyi modeli seçip gönül rahatlığıyla siparişinizi verebilirsiniz.  Farklı renk ve çeşitlilik isteyen kişileri ön planda tutarak modellerini oluşturan firma aynı zamanda bir mobilyadan çok evinizin havasını değiştirmeyi de amaç edinmiştir.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı