Kelebek Mobilya

Kelebek Mobilya Sehpa Modelleri ve Fiyatları 2018

Kelebek mobilya tamamlayıcı ev dekorasyonunun en olmazsa olmazı sehpalar konusunda oldukça zengin bir koleksiyona sahip bulunuyor. Orta sehpa, zigon veya köşe sehpa konusunda birbirinden farklı ve kaliteli birçok ürüne sahip olan firma renklilik ve kaliteyi konuşturduğu ürünleri ile Türkiye’nin en fazla müşteri portföyüne sahip olup en çok satan ürünleri kendi koleksiyonları içinde saklamayı başarabiliyor.

Kelebek Mobilya Sehpa Modelleri ve Fiyatları 4759 Köşe Sehpa modelinin 200 TL’lik fiyatı ile başlayarak 44044 Orta Sehpa modelinin 1240 TL’lik fiyatına kadar geniş bir yelpazeye ve her bütçe ve zevke hitap etmekte olan birçok farklı ve güzel model içermektedir. Bu yılın en çok satan ve en çok tercih edilen modellerinden biri olan 4719 Zigon Sehpa modeli hem kullanım kolaylığı hem de tüm diğer ev mobilyalarınıza hitap edebilen desenleri ve renkleri ile 420 TL’lik indirimi fiyatı sayesinde her geçen gün yeni satış rekorları kırmaya devam ediyor.

Kelebek Mobilya ücretsiz olarak sunduğu nakliye ve montaj hizmetlerinin yanında her ürünü için 2 yıl garanti veriyor. Diğer firmaların aksine sunduğu bu özel hizmetler ile de sektördeki yerini ayıran firma ayrıca sahip olduğu geniş koleksiyonları ve herkese hitap edebilmesi ile de farkı bir yere sahip. Kelebek Mobilya Sehpa Modelleri ve Fiyatları sektörün diğer firmaları arasında çok daha fazla talep görmekte ve en çok satılan ürünler arasında yer almaktadır.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı