Kelebek Mobilya

Kelebek Mobilya Sandalye Modelleri ve Fiyatları 2018

Türkiye’nin en eski ve köklü mobilya markası olan Kelebek Mobilya tamamlayıcı ürünler konusunda da ayrı bir yere sahip bulunuyor ve tasarladığı modelleri ile hem kalite hem de konforu evinize getirebilmeyi başarıyor. En çok satış hacmine ve müşteri portföyüne sahip olan firma her kesimi düşünerek ürettiği yüksek kaliteli ürünlerine rağmen uygun fiyatları ile de müşterileri tarafından sıkça tercih ediliyor.

Zarif ve şık tasarımlarının yanı sıra Kelebek Mobilya Sandalye Modelleri ve Fiyatları konusunda öncülüğüne devam ederek 4992 Sandalye’yi 270 TL’lik bir rakam ile satıyor. En uygun fiyata sahip olan bu modelin ardından satmakta olduğu 4695 Sandalye ise 595 TL ile en pahalı sandalye kategorisindeki ürün olma özelliğine sahip. Kelebek Mobilya tarafından tasarlanan ve ofis ve bilgisayar sandalyeleri içerisinde en çok talep gören ve satılan ürün 316 TL’lik fiyatı ile 4941D Sandalye olurken, rahat minderi ve kaliteli kumaşı ile en çok satan yemek masası sandalyesi 4844 Sandalye ise 330 TL fiyat etiketine sahip.

Ücretsiz montaj ve ücretsiz nakliye vermekte olan Kelebek Mobilya Sandalye Modelleri ve Fiyatları konusunda da sektörde önder bulunuyor ve farklı tasarımları ve kaliteli ürünleri ile göz dolduruyor. En ucuzdan en pahalıya tüm sandalyeleri için vermekte olduğu iki yıllık garanti ise ürünlerine duyduğu güveni gösterirken Cumhuriyet tarihinin bu en eski sanayi kuruluşu her geçen gün günümüzün trendlerini yakalayan yeni ürünleri çıkarmaya devam ediyor.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı