Kelebek MobilyaSalon

Kelebek Mobilya Salon Takımları Modelleri ve Fiyatları 2018

Evini tekrardan dizayn etmek isteyen veya yeni evlenecek olan çiftlerin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çeşitli birçok ürün yelpazesi ile karşımıza çıkan Kelebek Mobilya bu konuda lider mobilya firmalarından biri olmaya devam ediyor.

Ürün içeriğinin bir adet tekli koltuk, bir adet ikili koltuk ve bir adet üçlü koltuk oluşturduğu oturma grubu aynı zamanda ikili ve üçlü koltuklarının sırt bölümlerine uygulamış olduğu mekanizma sayesinde hafif eğimli olarak geriye yatarak relax bir konfora geçmenize olanak sağlıyor. Kelebek Mobilya Salon Takımları Modelleri ve Fiyatları’nı belirlerken her bütçeyi de düşünmüş olan firma müşterileri tarafından tercih edilme oranını arttırıyor. 2 yıl garanti süresi ile birlikte aynı zamanda ürün kurulumu için gerekli olan montaj ve nakliye işlemi de firma tarafından ücretsiz olarak sağlanıyor.

Kelebek Mobilya tarafından müşteri talebi doğrultusunda en çok üretilen oturma grubu ise indirimli olarak 7825 lira fiyatı ile OASIS Salon Takımı. Kapitone detayını içinde barındıran oturma grubu aynı zamanda sade ve geniş oturma imkanı ile en çok tercih edilen model gurubu arasında yer alıyor. Bunun dışında birçok farklı model alternatifi de sunan Kelebek Mobilya Salon Takımları Modelleri ve Fiyatları ise 4590 liradan başlayarak 8425 liraya da kadar da çıkabiliyor. Tüm gelir gruplarına hitap eden ürünlerini piyasaya sunan firma her kesimden müşteri kazanmış durumda.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı