Kelebek Mobilya

Kelebek Mobilya Puf Modelleri ve Fiyatları 2018

Türkiye’nin en eski mobilya markası olan Kelebek Mobilya her geçen sezon çıkardığı yeni ürünler ve hem her bütçeye hem de her kesime hitap edebilen modern tasarımları ile en çok tercih edilen markaların başında gelmeye devam ediyor. Ev dekorasyonu için birçok yenilikçi fikirleri hayatımıza sokan firma aynı zamanda ürün çeşitliliği konusunda da önderliğini sürdürüyor.

Kelebek Mobilya Puf Modelleri ve Fiyatları hemen hemen her bütçeye uygun şekilde planlanarak 195 TL’den başlayan 5099 Puf modelini, 955 TL’lik 5417 Puf modeli ile taçlandırıyor. Kalitenin ön planda tutulduğu ürünleri arasında rahat ve konfor konusunda da hiçbir taviz vermeyen firma kullandığı kaliteli kumaşlar dışında özellikle ahşap süslemeleri ile adından sıkça söz ettiriyor. Bu yılın en çok satan ürünleri arasında bulunan 38095 Puf modeli sadece konforu değil çift amaçlı özelliği olan sandıklı yapısı ve 325 TL’lik fiyatı ile ön planda tutuluyor.

Kelebek Mobilya ayrıca sadece ürünlerinin kalitesi, konforu veya uygun fiyatları ile değil satış sonrasında da verdiği olumlu hizmetler ile her geçen gün yeni müşteriler kazanmaya devam ediyor. Ücretsiz nakliye yanında gene ücretsiz olarak sunduğu kurulum hizmeti Kelebek Mobilya Puf Modelleri ve Fiyatları da karşılaştırıldığında verilmekte olan 2 yıl garanti süresi Türkiye’nin en büyük mobilya firmalarından biri olduğunu ve ürünlerine ne kadar güvendiğini de kanıtlıyor.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı