Kelebek MobilyaOturma Odası

Kelebek Mobilya Oturma Grupları Modelleri ve Fiyatları 2018

Kelebek Mobilya Oturma Grupları Modelleri ve Fiyatları ile birçok kesime hitap ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkaran firma, tercih edilen mobilya firmaları arasında ilk sıralarda yerini sağlamlaştırmış durumda.

Modern çizgiler barından ürün gruplarını müşterilerine sunan Kelebek Mobilya geniş salona ya da alandan tasarruf etmek zorunda olan müşterileri için üretmiş oldukları ürünleri ile birçok alternatif sunmakta. Fiyat aralığını ise her bütçeye uygun hale getirmiş olan firmanın ürün gruplarının başlangıç fiyatı ise 2125 lira. En yüksek fiyata sahip olan ürün grubunun ise indirimli fiyatı 9990 lira ile belirlenmiş durumda. Birçok ürünü için sınırlı stok durumuna sahip olan Kelebek Mobilya bu bağlamda çokça tercih edilen ürünleri bünyesinde barındırmış olduğunu kanıtlıyor.

Farklı kumaş seçeneklerinin yanında aynı zamanda kolay silinebilir kumaş kullanmış olmaları ile her daim temiz ve şık kalabilmesine olanak sağlıyor. Şuan için en çok tercih edilen Kelebek Mobilya Oturma Grupları Modelleri ve Fiyatları arasından ilk sırada yer alan ürün grubu ise FAUNA Oturma Grubu. Ürün bedelinin indirimli olarak 7890 lira olarak belirlenmesi dışında taksit seçeneği ile de ödeme imkanı sunuyor.  Aynı zamanda yatağa dönüşebilme özelliğini de barındıran ürün grubu oldukça şık ve modern bir hava ile de salonunuzun havasını değiştirmeyi amaçlıyor. Ücretsiz montaj ve nakliye hizmeti de sunan firma 2 yıl garanti sözü ile de mobilyalarınız güvence altına alıyor.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı