Kelebek MobilyaOturma Odası

Kelebek Mobilya Köşe Takımları Modelleri ve Fiyatları 2018

Kalabalık ve samimi bir ortam içinde yaşamaktan hoşlanan müşterileri için çıkarmış oldukları Kelebek Mobilya Köşe Takımları Modelleri ve Fiyatları ile de birçok müşteriyi kendisine çekmeyi başaran firma en çok tercih edilenler arasında yerini almış durumda.

Sadece çıkarmış oldukları ürünler ile sabit kalmayıp aynı zamanda yeni ürünlerini de bünyesine eklemeye devam eden Kelebek Mobilya yer avantajı sağlayabileceğiniz birçok farklı ürün grubunu müşterilerine sunmaya devam ediyor.  Köşe koltuk takımlarında aranan tüm ihtiyaç ve istekleri oldukça fazlasıyla karşılayan ürün grupları modern çizgileri ile müşterilerin beğenisine sunulmuş durumda.  Sandık özelliğini de sahip olan ürün grubu aynı zamanda yer kaplayan fazla ürünlerinizin de toparlanmış olmasına yardımcı olacaktır.

2 yıl garanti ile birlikte aynı zamanda ücretsiz montaj ve nakliye hizmeti sunan Kelebek Mobilya’nın şuan için en çok talep gören modeli ise COMODO Köşe Koltuk Takımı.  Sade ve şık bir renge sahip olan ürün grubunu aynı zamanda dilediğiniz renk ve desende yastıklar ile tamamlayarak salonunuz da kendi havanızı yansıtabilirsiniz. İndirimli olarak 5590 lira fiyat ile alıcı bulan ürün grubu stoklarla sınırlı. Her zaman her bütçeyi göz önüne alan Kelebek Mobilya Köşe Takımları Modelleri ve Fiyatları indirimli olarak en düşük 2390 lira ve en yüksek 6290 lira olarak firma tarafından belirlenmiş durumda.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı