Kelebek MobilyaYatak Odası

Kelebek Mobilya Komodin Modelleri ve Fiyatları

Kelebek Mobilya özellikle yatak odalarının en vazgeçilmez ve belki de en çok kullanılmakta olan tamamlayıcı ürünlerinden biri olan komodin çeşitleri ile kalite, şıklık, zariflik ve farklılığı ön planda tutarak her kesimden müşterileri için birçok yeni modeli ile göz dolduruyor. Ürünler yatak odası takımınız ne renk olursa olsun kendinize uygun bir şekilde bulabileceğiniz geniş bir yelpazede müşteri ile buluşuyor.

Kelebek Mobilya Komodin Modelleri ve Fiyatları gerçekten her zevk ve her kesim için ayrı ayrı özenle tasarlanmış ve üretilmekte olup 185 TL’lik fiyatı ile IKORRO Tek Çekmeceli Komodin ile başlayarak, 1210 TL’lik fiyatı olan BULIA Komodin ile noktalanarak her keseye hitap eden birçok farklı modele sahip bulunuyor. Şuan en şok tercih edilen ve satan modellerden biri olan ILIA Komodin hem 440 TL’lik fiyatı hem de 2 çekmeceli tipi ve raf ile ikiye ayrılmış üst bölmesi ile kullanım konusunda satılan ürünlerin başında yer almaktadır. Kelebek Mobilya her geçen sezon ürünlerine yeni işlevsellikler ekleyerek en çok satan ürünleri bünyesinde barındırmayı başarabiliyor.

Tüm ürünlerinde olduğu gibi Kelebek Mobilya Komodin Modelleri ve Fiyatları her keseye uygun olmasının yanında 2 yıl verilen garanti ürünün kalitesini ortaya koyarken ücretsiz olarak sunulan kurulum ve montajı ile de en çok tercih edilme sebeplerinin başında yer almaktadır. Yatak odalarınızı renklendirmek ve kullanılabilirliğini arttırma konusunda yepyeni çözümler sunan firma her geçen gün kalitesini bir adım öteye taşıma yolunda ilerliyor.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı