Kelebek Mobilya Kitaplık Modelleri ve Fiyatları

Kelebek Mobilya Kitaplık Modelleri ve Fiyatları

Çalışma odaları ve genç odalarının en olmazsa olmaz parçası kitaplıklar konusunda Kelebek Mobilya tasarlamış olduğu birbirinden güzel modeller ile tüm müşterilerinin beğenilerini toplamayı başarabiliyor. Türkiye’nin en önde gelen mobilya üreticilerinden biri olan firma dekoratif amaçlı sunduğu kaliteli ürünleri ile çok iddialı tasarımlar ortaya çıkarmayı başarabilmiş.

Kelebek Mobilya Kitaplık Modelleri ve Fiyatları her kesime hitap edebilen ve yüksek kaliteli ürünler kullanılmış farklı boy ve ebatlara sahip olarak dizayn edilmiş. Başlangıç fiyatı olan IKORRO Kitaplık 320 TL gibi bir rakama müşteriler ile buluşurken, en üst ve pahalı modeli olan MOLLIS Kitaplık 2280 TL’lik fiyatı ile ziyaretçiler tarafından büyük beğeni topluyor. Sadece görsellik değil aynı zamanda işlevsellik konusunda da yapmış oldukları tasarımlar sayesinde en çok tercih edilen markalardan biri olan Kelebek Mobilya RUBI Kitaplık modelini 720 TL gibi piyasaya göre çok uygun bir fiyata satışa sunuyor. Arka sunta kısmının kullanılmadığı model eve bir genişlik katarken hem sportif dizaynlar hem de Retro sevenleri ortak bir noktada buluşturuyor.

Piyasada bulunan diğer birçok ürüne kıyasla Kelebek Mobilya Kitaplık Modelleri ve Fiyatları hem kullanılan malzemelerin kalitesi hem de görsellik açısından sunduğu büyük güzelliği ile müşteriler tarafından en sık tercih edilen modelleri oluşturuyor. Özellikle gençler düşünülerek tasarlanmış olan kitaplık modelleri kullanılabilirliği ve görüntüsü ile Türkiye’de en çok satan modellerin başında geliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.