Kelebek Mobilya Genç Odası Modelleri ve Fiyatları

Kelebek Mobilya Genç Odası Modelleri ve Fiyatları

Kelebek Mobilya’nın bu zamana kadar müşterilerine sunmuş oldukları ürün çeşitliliğinin yanı sıra her yaş grubuna hitap eden ürün devamlılığını getiriyor olması firmanın en çok tercih edilen mobilya firmaları arasında yer almasını sağlıyor.

Kelebek Mobilya Genç Odası Modelleri ve Fiyatları ile her bütçeye satın alma gücünü ortaya koyarak çocuklarınızı mutlu etmenize olanak sağlıyor.  Dilerseniz bazasız yatak seçeneğini tercih edebilir dilerseniz de çocuğunuzun fazla eşyalarını yerleştirmek için bazalı modelleri tercih edebilirsiniz. Ürünlerin fonksiyonel değişiklikleri sebebiyle oldukça fazla seçenek sunarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda hareket eden Kelebek Mobilya ücretsiz montaj ve kurum ile birlikte aynı zamanda 2 yıl ürün garantisi sunarak da mobilyalarınız garanti altına almış oluyor.

Kelebek Mobilya Genç Odası Modelleri ve Fiyatları 2567 liradan başlayarak 3995 liraya kadar çıkıyor. Tercih ettiğiniz modelleri daha ayrıntılı olarak incelemek amacıyla firmanın resmi satış sitesinden inceleyebilir dilerseniz de firmanın mağazalarını ziyaret ederek ayrıntılı bir inceleme imkanına sahip olabilirsiniz. Firmanın müşterilerinin şuan için en çok tercih etmiş olduğu mobilya takımı ise LIDOR Genç Odası Takımı. İki farklı komodin seçeneği ile müşterilerinin tercihine sunulan ürün içeriğinde ise yatak, dolap ve komodin dışında aynı zamanda çocuğunuz en çok ihtiyaç duyacağı çalışma masası da yer alıyor. Nakit ve taksitli seçenekleri de olan ürün grubu şuan indirimli olarak 3445 lirada satışa sunuluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.