Kelebek Mobilya Çalışma Masası Modelleri ve Fiyatları 2018

Kelebek Mobilya Çalışma Masası Modelleri ve Fiyatları 2018

Kelebek Mobilya tamamlayıcı ürünlerinde yakaladığı yüksek başarıyı ev mobilyalarında bir üst boyuta taşıyarak yenilikçi tasarımları ve kullanım kolaylığı sunan ürünleri ile ilk sıradaki yerini korumaya devam ediyor. Yüksek kalitede bulunan malzemeler kullanılarak üretilen çalışma masaları aynı zamanda en az yer kaplayacak şekilde tasarlanarak odalarınızın çok daha geniş ve işlevsel bir hal kazanmasını sağlıyor.

Kelebek Mobilya Çalışma Masası Modelleri ve Fiyatları herkesin zevkine veya bütçesine göre farklı modeller sunarken, NIGERO Çalışma Masası 515 TL’lik en ucuz ürün olup, 1275 TL’lik en pahalı ürünü olan POLY Çalışma Masası’na kadar birçok farklı ürün de koleksiyonun içerisinde yer alıyor. Şuan hem Kelebek Mobilya içerisinde hem de sektörde en çok satılan çalışma masası modeli olan MIXAGE Çalışma Masası 585 TL’lik uygun fiyatının yanında masanın alt modülü içinde bulunan geniş 3 adet çekmesi ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Aynı zamanda bu model ile birlikte sunulan ve 375 TL fiyatı bulunan üst modül, odalarınıza ayrı bir hava katacak.

Türkiye’nin mobilya sektöründe lider firmalardan biri olan Kelebek Mobilya Çalışma Masası Modelleri ve Fiyatları konusunda toplumun her kesimine hitap edebilmeyi başarırken hem genç odaları hem de çalışma odalarının en önemli parçasını büyük bir kalite ve çok fonksiyonlu özellikli bir şekilde müşterilerine sunmayı başarabiliyor. Ücretsiz kurulum ve nakliye hizmetlerinin yanında her ürünün 2 yıl garantisi firma tarafından sağlanıyor.

Kelebek Mobilya Çalışma Masaları Fiyatları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.