İstikbalYatak Odası

İstikbal Zenit Yatak Odası Takımı Fiyat Listesi

İstikbal Zenit yatak odası takımı ile farklı modelleri eviniz de kullanabileceksiniz. Şıklığı ve zarifliği bir arada sizlere sunan bu modeller çok fazla tercih edilen ve sevilen modeller arasında yer almayı başarmıştır. Zenit yatak odası 5 ve 6 kapılı sürgülü çeşitlere sahiptir. Gardırop oldukça fonksiyonel bir yapıya sahiptir. Tuvalet masası, şifonyer, komodin, puf ve aynadan oluşmaktadır.

Bu takım çok sevilen ve tercih edilen takımlar arasında yer almaktadır. Gardırop kayar kapılı mekanizmaya sahiptir. Gardırop da gövde ve kapak renkleri farklı şekilde tasarlanmıştır. Renk kombinasyonu oluşturulmuştur. Kapak üzerin de parçalı aynalar bulunmaktadır. Dolap için de ise raflı alanlar ve elbiseler için askılıklar bulunmaktadır.

Zenit yatak odası takımı şifonyeri 5 çekmeceli olarak sunulmaktadır. Bunda da gövdeler ve çekmece farlı renkler de tasarlanmıştır. Tuvalet masasında da 3 çekmece bulunmaktadır. Farklı renkler de kombine edilmiştir. Dekoratif ince şeritler ile de görsel zenginlik sağlanmıştır. Tuvalet aynası da oda ile bütünlük sağlamaktadır. Elips forma sahiptir ve üzerinde boya uygulaması bulunmaktadır.

Yatak başlıkları döşemeli şekilde ve dikdörtgendir. Komodin çekmeceleri de farklı renkler de sunulmaktadır. Gövde ve çekmecenin rengi farklıdır. Böylece görsel fark yaratmaktadır. Puflar da düz ve deri şeklinde döşenmiştir. Pufların alt kısmında da şıklık için yüksek ayaklıklar kullanılmıştır. Oldukça şık ve tarz bir görünüme sahiptir.

Zenit Yatak Odası Takımı Fiyatı

İstikbal Zenit Yatak Odası Takımı Fiyat Listesi

Zenit Yatak Odası Takımı Resimleri

İstikbal Zenit Yatak Odası Takımı Fiyat Listesi İstikbal Zenit Yatak Odası Takımı Fiyat Listesi İstikbal Zenit Yatak Odası Takımı Fiyat Listesi İstikbal Zenit Yatak Odası Takımı Fiyat Listesi İstikbal Zenit Yatak Odası Takımı Fiyat Listesi İstikbal Zenit Yatak Odası Takımı Fiyat Listesi İstikbal Zenit Yatak Odası Takımı Fiyat Listesi İstikbal Zenit Yatak Odası Takımı Fiyat Listesi İstikbal Zenit Yatak Odası Takımı Fiyat Listesi İstikbal Zenit Yatak Odası Takımı Fiyat Listesi

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı