İstikbalKoltuk Takımları

İstikbal Vigo Koltuk Takımı Özellikleri ve Fiyat Listesi

En güzel koltuk takımlarına en güzel modellere en güzel renklere sahip olmanız için üretilen mobilyaların tek adresi istikbal mobilyadır. İstikbal mobilyadaki renkler başka bir firma da olmayıp tamamen özel üretimdir. Her rengin her tonunun bulunduğu bu istikbal mobilya sayesinde artık sizler de eşsiz bir koltuk takımına sahip olabilirsiniz. Vigo koltuk takımında renk özellikleri olarak vizyon sarı, bordo yeşil, kiremit vizon, gül kurusu füme renkleri bulunmaktadır. Eşsiz bir güzelliğe sahip olan bu renkler koltuk takımlarıyla da birleşince şahane bir görsel ortaya çıkıyor. Şimdi sizlere İstikbal Vigo koltuk takımı özellikleri ve fiyatı hakkında bilgiler vereceğiz.

Özellikleri;

  • Siline bilir kumaş
  • Rahat ve yumuşak dokusu
  • Yatak olma özelliği
  • Fonksiyonelliği fazla

Fiyatları;

  • Vigo berjer; 1100 ve 1300 fiyatları arasında değişmektedir.
  • Vigo ikili; 1600 ile 1900 arasında fiyatlar değişmektedir.
  • Vigo üçlü: 2300 ile 2700 arasında değişmektedir.
  • Vigo koltuk takım 1 ( 2 adet üçlü kanepe, 2 adet berjer) 6800 ile 8100 arasında değişmektedir.
  • Vigo koltuk takım 2 ( 1 adet üçlü kanepe, 1 tane ikili kanepe, 2 tane de berjer) 6100 ile 7300 fiyatları arasında değişiklik göstermektedir.

İstikbal Vigo koltuk takımı sizler için özel tasarlanmış olup modern ve klasik tarzın müthiş bir harmanıdır. P koltuk yapısı sizlerin daha rahat edebilmeniz için tasarlanmış bir detaydır. Ayrıca koltuk takımı alt kısmında bulunan düğme detayları ile de hareketlendirilmiştir. Vigo koltuk takımı berjer modeli ile ve üçlü koltuklarının yatak olabilme mekanizması ile hem göze hitap etmekte hem de sizlerin konforunu en iyi şekilde sağlamaktadır. Chester tarzında dizayn edilmiş koltuk takımımız deri modeli ve renk seçenekleri ile sizlerin zevkine hitap edecektir. Yerden yüksek olmasını sağlayan ahşap ayaklıklar koltuk takımının tasarımı ile bir bütünlük içinde olup birde sizlerin daha rahat temizlik yapabilmesini sağlayacaktır.

Bu fiyatlar arasında değişiklik olmasının sebebi ödeme şekline ve size tanımlanan özel fırsatlardan dolayıdır. İstikbal Vigo koltuk takımı özellikleri ve fiyatı hakkında verdiğimiz bu bilgiler eksiksizdir.

 

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı