İstikbalKoltuk Takımları

İstikbal Vals Koltuk Takımı Özellikleri ve Fiyat Listesi

Ürünleri arasında çeşitlilik konusunda zenginlik yaşayan istikbal mobilya her bütçeye uyumlu olabilecek kaliteli ve uzun ömürlü ürünler üretmeye her geçen gün daha da fazla devam etmektedir. Sadece yeni evlenenler değil evini yenilemek isteyenlerin de gideceği ilk nokta kesinlikle istikbal halıdır. 60 yıldır adını tüm Türkiye’ye duyurmuş olan istikbal mobilya gün geçtikçe daha da büyüyecek bir mobilya şirketidir. Sizlere istikbal vals koltuk takımı özellikleri ve fiyatı konusunda bilgiler vereceğiz.

Özellikleri;

  • P şeklini alan koltuk kolu yapısına sahiptir.
  • Kolayca yatak olabilme özelliğine sahiptir.
  • Silinebilir kumaş özelliği vardır.
  • Yatak olma özelliğine de sahiptir.
  • Kahve, kırmızı, gri ve mavi renk seçenekleri vardır.

Fiyatları;

  • Vals deluxe takım 1 (2 tane üçlü kanepe, 2 tane berjer) :6.200 ile 7.300 lira arasındadır.
  • Vals deluxe koltuk 2 (1 tane üçlü kanepe, 1 tane ikili kanepe, 2 adet berjer): 5.700 ile 6.700 lira arasındadır.
  • Vals berjer: 900 ile 1.100 lira arasındadır.
  • Vals ikili: 1.700 ile 1.900 arasındadır.
  • Vals üçlü: 2.200 lira ile 2.500 lira arasındadır.

Vals koltuk takımı modern bir tarza sahip olup adı gibi tasarımıyla da adeta bir sanatsal çalışmadır. Modern tarza uygun düğmeli ve kıvrımlı P kol yapısı ile sizlerin rahatı düşünülerek tasarlanmıştır. Aynı zamanda üçlü koltuklarda yer alan çektirme sistemi ile yatak olabilme özelliğine de sahip olup misafirleriniz için konforlu bir yataktan farksız olacaktır. Lacivert kiremit renk çeşidi ile görsellerde sizlerin beğenisine sunulmuş olan Vals koltuk takımı tercih edebileceğiniz farklı renk kataloğu ile de sizlerin karşısında. Hem modern bir tarzı olup hem de konfordan ödün vermeyen kullanıcılarımız için vazgeçilmez bir koltuk takımı olacak. Yüksek ayaklık sistemi sayesinde de sizleri temizlik derdinden kurtaracak, hafif olması ile de sizleri temizlik yaparken yormayacaktır.

İstikbal vals koltuk takımı özellikleri ve fiyatı verdiğimiz bilgiler doğrultusun da olup ödeme şekline göre de fiyatta değişim imkânı vardır. Sizler de evlerinizi en güzel şekilde temsil edecek ve misafirlerinizi rahatlıkla ağırlamak istiyorsanız kesinlikle istikbal mobilyanın ürünlerinde almanızı tavsiye etmekteyiz.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı