İstikbalMutfak

İstikbal Valerya Mutfak Masa Seti Fiyatı

Çok kullanışlı mutfak masa setlerine sahip olmak isteyen kadınların tercihi her zaman açılabilir bir şekilde büyüyen ve kapanabilir şekilde küçülen mutfak masalarıdır. Bunların yanı sıra ahşaplar ne kadar dayanıklı olarak görülse de bazı firmaların ürettiği ahşap mobilyalar kalitesizliğinden dolayı çok çabuk kırılabiliyor. Bu sebeple genellikle kadınların tercihi demir ayaklığa sahip olan mutfak masalarıdır. Kadınların her isteği şekilde ya da her model her renkte bulunan mutfak masa setlerinin en iyi adresi istikbal mobilya firmasıdır. İstikbal Valerya Mutfak seti ise tam kadınların seveceği kalibrede.

İstikbal Valerya Mutfak takımı ile Tarzınızı belli edin!

İstikbal mobilya firması sizlere hem çok kullanışlı olan hem kaliteli olan hem de her modaya uyumlu olan mutfak masa setleri üretmiştir. Bu masa setler arasında en iyileri diye bir kıyaslama yapayı çünkü hepsi her bütçeye gör en iyisidir. İstikbal Valerya mutfak masa seti özellikleri hakkında sizlere biraz detaylı bilgiler verelim. Bu bilgiler kesinlikle doğru ve gerek bilgilerdir. İlk olarak özelliği kapanır açılıp büyür küçülür gibi özelliği olması daha sonrasında ayalarının demirden olması. Sırt ve oturacağınız bölümün tamamen yumuşak bir kumaş dokusundan yapılması, çiçek desenlerinin kullanılması bunlar masanın özellikleri arasında yer almaktadır.

İstikbal Valerya mutfak masa seti fiyatı hakkında sizlere yine kısa bir bilgi verelim. Net set fiyatı 1599TLden 1838TLye kadar yükselebilmektedir. Sadece masa 880TLdir. Sadece sandalyeler 400TL ile 477 TL arasında far göstermektedir.

Valerya Mutfak Masa Seti Görselleri

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı