İstikbalKanepe Takımları

İstikbal Valerya Deluxe Kanepe Takımı Özellikleri ve Fiyatı

Evlerimizin bir bütünleyici parçası olan koltuk takımları tasarımları ile pek çok mekâna renk katmaktadır. Özellikle yeni modern tasarımları ile pek çok koltuk takımı mekânlara şık bir görünüm kazandırmaktadır. Valerya Delux kanepe takımları özellikleri ve fiyatı ile sizlerin beğenisini kazanacak bir kanepe takımı olup kırmızı krem renkleri ile de mekânınızı aydınlatacaktır. Özellikle tasarımı ile dikkatleri çeken bu kanepe takımı pek çok kullanıcı tarafından beğenilmiştir. Özellikle şık jakarlı desenli minderleri ile görsel olarak evlerinize şık bir görünüm katacaktır. Düğmeli detayları ile de ayrı bir havası olan kanepe takımının ahşap ayakları da sizlere temizlik konusunda yardımcı olacaktır.

Valerya Delux kanepe takımları özellikleri ve fiyatı ile de bütçenize uyum sağlayacak bir kanepe takımı olup pek çok fonksiyonel özelliği ile de sizleri rahat ettirecektir. Valerya Delux sandık özelliği ile pek çok hanıma ekstra depolama alanı sunmakta olup, çok kullanışlı bir takımdır. Aynı zamanda yatak olabilme özelliği ile de sizlerin misafirleri geldiğinde rahat edebileceği bir özelliktir. Silinebilir kumaş teknolojisinden yararlanılarak üretilmiş olan bu kanepe takımı temizlik konusunda hanımlara zorlu yaşatmayacaktır. Özellikle yumuşak bir tuşeye sahip olan doku kumaşı ile sizlerin konforlu zaman geçirmesini sağlayacaktır. Delux kanepe takımı pek çok renk kartelasıyla da sizlere seçenek sunmakta olup, herkesin göz zevkine hitap edecek renkleri barındırmaktadır.

İstikbal Valerya Deluxe Kanepe Takımı Özellikleri ve Fiyatı

Eğer sizde eski kanepe takımlarınızdan sıkılıp yeni kanepe takımı almak istiyorsanız kesinlikle ilk tercihiniz ve ilk ziyaret etmeniz gereken yer istikbal olmalıdır. Çünkü istikbal mobilya firması birçok seçenek ve model aynı zaman da renk hakkını sizlere tanımıştır. Herkesin beğenebileceği ve herkesin sevebileceği bu özenle hazırlanan kanepe takımları üretiminde kullanılan kumaşların kaliteli olması da en çok satış yapılmasını sebepleri arasında yer almaktadır. Garantili olan bu ürünler uzun ömürlüdür ve temizliği de bir o kadar basittir. Şimdi de sizlere Valerya deluxe kanepe takımı özellikleri ve fiyatı hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Özellikleri;

 • Rahat temizlik yapılması,
 • Silinebilir kumaş,
 • Sandık fonksiyonu,
 • Yumuşak dokusu,
 • Kaliteli kumaş kullanımı,
 • Yatak olma özelliği,

Fiyatları;

 • Valerya üçlü; 1100 TL ile 1400 TL arasındadır,
 • Valerya ikili; 900TL ile 1200TL arasındadır,
 • Valerya berjer; 700TL ile 900TL arasındadır;
 • Valerya koltuk takımı (1); 3600TL ile 4800TL arasındadır,
 • Valerya koltuk takımı (2); 3500TL ile 4600TL arasındadır,

Son derece kaliteli olan bu ürünleri sahip olmak için henüz geç kalmış değilsin. Özel tasarım ve üretim olarak satıl için mağazalarda yer alan bu ürünleri web sitesinden göz atarak istikbal mağazasına gidip görebilirsiniz. Valerya deluxe kanepe takımı özellikleri ve fiyatı hakkında detaylı ve doğru bilgileri sizlere iletmiş bulunmaktayız. Artık sizler de hem evlerinizi hem de yaşam alanlarınızı değiştirebilir daha kaliteli bir hale dönüştürebilirsiniz.

İstikbal Valerya Deluxe Kanepe Takımı Özellikleri ve Fiyatı

İstikbal Valerya Deluxe Kanepe Takımı Özellikleri ve Fiyatı

İstikbal Valerya Deluxe Kanepe Takımı Özellikleri ve Fiyatı

İstikbal Valerya Deluxe Kanepe Takımı Özellikleri ve Fiyatı

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı