İstikbal

İstikbal Tv Koltuğu Fiyatları

İstikbal Tv Koltuğu Modelleri & Fiyatları

İstikbal Tv koltuğu çeşitli renk ve modelleriile sizlere sunulmaktadır. Ürün çeşitliği ve kalitesi ile çok tercih edilen bir marka olan İstikbal yılların tecrübesi ile kalitesinin konforunu hiçbir zaman kaybetmemiştir. Kaliteli ve konforlu ürünleri ile her zaman sevilen markalar arasında yer almayı başarabilmiştir.

Eviniz de rahat bir şekilde Televizyon izleyebilmek ve televizyon izlerken Vücudunuzun rahat olmasını istiyorsanız, İstikbal Tv koltuğu modellerine bakmanızı öneririz. Bu modeller sizlerin vücutlarınızın dinlenebilmesi için özel tasarlanmıştır. Oldukça rahat ve konforu sizlere sunan bu modeller şık görünüme de sahiptir. Bu modeller ile eviniz de şık ortamlar sağlayabilirsiniz. Ayrıca rahatına düşkün olanların mutlaka tercih etmesi gereken bir model olacağını belirtmek isteriz.

Marta TV koltuğu, Oslo TV koltuğu, Enjoy TV koltuğu, Comfort TV koltuğu, Alonso TV koltuğu İstikbal markasının sizlere sunduğu modellerdir. Siteden bu modellerin içeriğine bakabilir kalitesini anlayabilirsiniz. Şık görünümlü bu koltuk modelleri sevilerek kullanılmaktadır.

Marta Tv koltuğunun genişliği 68.00 cm dir. Yüksekliği 103.50 cm. Koltuk önünde bulunan puf genişliği 51 cm, yüksekliği ise 35.00 cm dir. Bu modeller oldukça rahat kullanıma uygundur. Televizyon izlerken ayaklarınızı uzatıp sırtınızı yaslamak istiyorsanız bu modelleri tercih edebilirsiniz. Sizler de günün yorgunluğunu ve stresini atarken rahat koltuklar ile keyfinize bakmak istiyorsanız bu modellerle tanışmanızın vakti gelmiştir.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı