İstikbal Sweety Bebek Odası Takımı Özellikleri Ve Fiyatı

İstikbal Sweety Bebek Odası Takımı Özellikleri Ve Fiyatı

Bebeklerinizin son derece rahat edeceği bir şekilde özel olarak tasarlanan bebek odası takımlarını istikbal mobilyada bulabilirsiniz. Çok kullanım koşulları sayesinde ve kız erkek çocukları için de özel renk tasarımlarını bulabilirsiniz. İstikbal mobilyanın ürettiği ve adını İsitkbal Sweety bebek odası koyduğu bebek odasının özelliklerini sizlerle bir inceleyelim. Özellikle bebeğin yatacağı yatağın üretiminde kullanılan madde veya da maddeler katkı olmaksızın kanserojen içeren hiçbir madde kullanılmamıştır.

Sağlık açısından tüm denetlemeleri başarı ile geçmiştir. Gönlünüz son derece çocuğunuzun sağlığı açısından rahat olmalıdır. Sadece istikbal mobilya kanserojen madde içermediği hakkında belge ile net bilgi vermiştir. Beşiğin hemen altında bulunan çekmeceler çok amaçlı çekmecelerdir.

Bu çekmecelerde çocuklarınızın bezlerini ya da kıyafetlerini sağlıklı olarak bulundurabilirsiniz. Sweety bebek odası özellikleri hakkında verdiğimiz bilgiler henüz daha bitmemiştir. Bebeğinizin ayrı bir şekilde kıyafetlerini konumlandırabileceğiniz dolap imkânı da sizler için sağlanmıştır. Aynalı dolap olması da bebeğinizin hareket ederken ya da oynarken daha çok çabuk öğrenmesi içindir.

İstikbal Sweety Bebek Odası Fiyat Listesi

Tamamen yumuşak ve hiçbir şekilde rahatsız etmeyen özel yataklar kullanılmıştır. Sweety bebek odası fiyatı hakkında da siz aileleri bilgilendirelim. Beşikler yaklaşık 1200 ile 1700 TL arası fiyatlarda değişmektedir. Tabi bu verdiğimiz fiyat tek fiyat değildir bebek beşikleri için oda takımlarının da farklı farklı değişen fiyatları vardır. Genellikle 1000 TL ile 6000 TL arasında değişmektedir.

Sweety Bebek Odası Takımı Görselleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.