Bebekİstikbal

İstikbal Sweety Bebek Odası Takımı Özellikleri Ve Fiyatı

Bebeklerinizin son derece rahat edeceği bir şekilde özel olarak tasarlanan bebek odası takımlarını İstikbal mobilyada bulabilirsiniz. Farklı model seçenekleriyle kız ve erkek çocuklarına uygun renkleri bulabilirsiniz. İstikbal mobilyanın ürettiği ve adını İstikbal Sweety Bebek odası koyduğu bebek odasının özelliklerini birlikte inceleyelim. Özellikle bebek yatağı üretiminde kullanılan madde veya da maddelerde katkı olmaksızın kesinlikle kanserojen içeren madde kullanılmamıştır.

Sağlık açısından tüm denetlemeleri başarı ile geçmiştir. Gönlünüz son derece çocuğunuzun sağlığı açısından rahat olmalıdır. Sadece istikbal mobilya kanserojen madde içermediği hakkında belge ile net bilgi vermiştir. Beşiğin hemen altında bulunan çekmeceler çok amaçlı çekmecelerdir.

Bu çekmecelere çocuklarınızın bezlerini ya da kıyafetlerini gönül rahatlığıyla koyabilirsiniz. Sweety bebek odası özellikleri hakkında verdiğimiz bilgiler henüz daha bitmemiştir. Bebeğinizin kıyafetlerini konumlandırabileceğiniz dolap imkânı da sizler için sağlanmıştır. Aynalı dolap olması da bebeğinizin hareket ederken ya da oynarken daha çok çabuk öğrenmesi içindir.

İstikbal Sweety Bebek Odası Fiyat Listesi

Tamamen yumuşak ve hiçbir şekilde rahatsız etmeyen özel yataklar kullanılmıştır. Sweety bebek odası fiyatı hakkında da sizleri bilgilendirelim. Beşikler yaklaşık 1200 ile 1700 TL arası fiyatlarda değişmektedir.Bebek beşikleri için oda takımlarının da farklı farklı değişen fiyatları vardır. Genellikle 1000 TL ile 6000 TL arasında değişmektedir.

Sweety Bebek Odası Takımı Görselleri

Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı