İstikbalMutfak

İstikbal Statü Banklı Mutfak Masa Seti Fiyatı ve Özellikleri

Mutfak masasında kahvaltı yapmak aynı zaman da kahvaltı sonrası sohbet demek anlamına da geliyor. Kadınların daha çok ilgi alana giren mutfaklarındaki masalarını ne kadar onlar beğenseler de bir o kadar da erkekler de bazen mutfak masasında vakit geçirebiliyor. Mutfak masaları mutfaklarda yemek yenmenin ya da kahvaltı etmenin yanı sıra bazen ders çalışmak bazen sohbet etmek bazen de kahve içmek için kullanabiliyor. Bu özel ve güzel anlarınızın keyifli ve sorusuz geçmesi için oturduğunuz sandalye kullandığınız masanın kalitesinin çok önemi vardır. Kaliteli ürün kullanmanız sizlerin daha çok işine yarayacaktır. Bu yazımızda da sizlere İstikbal’in Statü Banklı Mutfak Masa Setinin fiyatını ve ölçülerini paylaşacağız.

Statü Banklı Mutfak Masa Seti Fiyatı

İstediğiniz kalitede ki ya da çeşitteki bütün mutfak masaları istikbal mazağalarında mevcuttur. Statü banklı mutfak masa seti özellikleri hakkında sizlere bilgiler vereceğiz, öncelikle bu ürün istikbalin üretimi olan bir üründür. Bu üründeki tek fark diğer mutfak masalarına göre sandalyelerin yanı sıra bir de bank sandalyeainin olmasıdır. Oturduğunuzda rahat ve yumuşak kumaş dokusu dizlerinizi rahat ettirecektir. Aynı zaman da masanın yan boyutları ile hemen hemen aynı olan bu banklar masalar ile aynı eşitliktedir. Ahşap üst yüzeyi sizlerin tercih edebileceği model listeleri arasına kesinlikle girecektir. Bu statü banklı mutfak masasının fiyatları yaklaşık 1000TL ile 3000Tl arasında değişikmektedir.

İstikbal Statü Banklı Mutfak Masa Seti Ölçüleri ve Resimleri

İstikbal Statü Banklı Mutfak Masa Seti Fiyatı ve Özellikleri

İstikbal Statü Banklı Mutfak Masa Seti Fiyatı ve Özellikleri

İstikbal Statü Banklı Mutfak Masa Seti Fiyatı ve Özellikleri

İstikbal Statü Banklı Mutfak Masa Seti Fiyatı ve Özellikleri İstikbal Statü Banklı Mutfak Masa Seti Fiyatı ve Özellikleri İstikbal Statü Banklı Mutfak Masa Seti Fiyatı ve Özellikleri İstikbal Statü Banklı Mutfak Masa Seti Fiyatı ve Özellikleri

Detaylar

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı