İstikbalKoltuk Takımları

İstikbal Star Köşe Takımı Özellikleri Ve Fiyatı

Pek çok insanın koltuk takımı seçerken önem verdiği konular genellikle konforlu ve çok fonksiyonel olmasıdır. Star köşe takımı özellikleri ve fiyatı ile sizlere aradığınız her şeyi sunacaktır. Özellikle çok fonksiyonel özelliklerle donatılmış olan köşe takımı aynı zamanda mekânınıza renkleri ile de ferahlık katacaktır. Tozpembe ve beyaz renkleri ile çiçekli küçük minderleri tasarıma bir hareket katmıştır. Bu model sizlerin evine baharı getirecek olup, ferah bir ortamda yaşam kalitenizi arttıracaktır. Star köşe takımının en büyük özelliklerinden biri de diğer köşe takımlarından farklı olarak çift taraflı kullanılabilmesidir. İki taraflıda monte edilebilme özelliği ile rahatlıkla evinizin yönüne göre koltuğunuzu konumlandırabilirsiniz.

Star köşe takımı sizlere daha pek çok fonksiyonel özellik sunmaktadır. Bunlardan biride hanımlara temizlik konusunda oldukça yardımcı olabilecek olan silinebilir koltuk kumaşı ve yüksek ahşap ayaklıklardır. Bu özellikleri ile temizlik sırasında artık sıkıntı yaşamayacaksınız. Aynı zamanda yumuşak bir dokunuşa sahip olan kumaş özellikleri ile de sizleri her daim konforu hissettirecek olan Star köşe takımı özellikleri ve fiyatı ile sizlerin gönlünü fethedecektir. Aynı zamanda sandık olabilme özelliği ile de sizlere ekstra bir kullanım alanı sunmaktadır. Bu depolama alanı ile çok fazla yeri olamayan bayanlar rahat edeceklerdir. Yatak olabilme özelliği ile de misafir ağırlamayı seven kişiler, kolaylıkla artık misafirlerini ağırlayabilirler.

İstikbal firmasının ürünleri arasında yer alan köşe takımları kategorileri içerisinde birçok çeşit ve seçenek imkânı vardır. Kullanıcıları için özel olarak tasarlanan bu köşe koltuk takımları son derece kaliteli ve konforludur. Çiçek desenlerin ağırlıklı olarak kullanılması çiçek ya da çiçek desenlerini seven bayanların ilk tercihleri arasında yer alacaktır. Son derece renk olarak da uyumlu olan bu köşe takımlarını sizler de satın almak için henüz geç kalmış sayılmazsınız. Hemen istikbal web sitesine girerek ya da mağazayı ziyaret ederek sizlerin bütçesine göre de uygu olan köşe takımını seçebilirsiniz.

İstikbal Star Köşe Takımı Özellikleri Ve Fiyatı

Köşe takımlarının en güzel özelliği para parça Olmaması ve bir bütün olmasıdır. Bu sebeplerden ötürü en güzel köşe takımlarını istikbal mobilya üretmektedir. Star köşe takımı özellikleri hakkında sizlere biraz derin bilgiler verelim. Öncelikle ilk olarak bu köşe takımını hem yatak hem de sandık olarak kullanabilmektesiniz. Üstelik ters köşe olarak da döndürebilmektesiniz. Kaliteli kumaş dokusu silinebilir özelliktedir. Rahat temizlik için yüksek ayak imkânı da sizlere özel olarak tanımlanmıştır. Silinebilir deri özelliğine sahiptir. Yumuşak kumaş dokusu vardır. Star köşe takımı fiyatı hakkında da sizlere biraz bilgiler verelim. Star köşe üçlü takım 800 ile 1400 fiyat aralığındadır Star ikili takım 600-1100TL arasındadır.  Star deluxe köşe takım 6000TL ile 9000TL arasında değişiklik göstermektedir.

İstikbal Star Köşe Takımı Özellikleri Ve Fiyatı İstikbal Star Köşe Takımı Özellikleri Ve Fiyatı İstikbal Star Köşe Takımı Özellikleri Ve Fiyatı İstikbal Star Köşe Takımı Özellikleri Ve Fiyatı İstikbal Star Köşe Takımı Özellikleri Ve Fiyatı İstikbal Star Köşe Takımı Özellikleri Ve Fiyatı İstikbal Star Köşe Takımı Özellikleri Ve Fiyatı

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı