İstikbalKoltuk Takımları

İstikbal Soprano Koltuk Takımı Özellikleri Ve Fiyatları

Deri koltukların hayranlığı insanlar üzerinde çok başkadır. Önce iş yerlerinde başlayarak evlerimize ve tüm yaşam alanlarımıza kadar giren bu koltukların en güzel modellerini en güzel renk seçimlerini üreten istikbal firmasıdır. İstikbal firmasının birçok seçenek ve kumaş zenginliği sayesinde artık sizler de istediğiniz şekilde ürün satın alabilirsiniz. Çok yıllar öncesinde insanların sağlık açısında rahatsızlık çekmemesi için üretilen bu koltukların günümüz de birçok seçeneği ve kategorisi vardır. Şimdi sizlere istikbal soprano koltuk takımı özellikleri ve fiyatı hakkında detaylı ve doğru bilgiler vereceğiz.

Soprano koltuk takımı özellikle konforuna düşkün aileler için tasarlanmıştır. Oldukça konforlu olup yumuşak deri özelliği ile de sizlerin beğenisini kazanacaktır. Koltuk takımı açılabilir sistemi ile de Relax özelliği taşımaktadır. Açık rengi ile dar alanlarınızı daha ferah gösterecek olup daha pek çok renk seçeneği de bulunmaktadır. Relax özelliği sayesinde tekli koltuğu bile yatar pozisyona gelebilmektedir. Çektirme sistemi bulunmamakta ve depolama alanı yoktur. Tamamen konforunuz düşünülerek tasarlanmış bir koltuk takımıdır. Silinebilir kumaş özelliğine sahip olup sizlerin temizlik yaparken zorlanmaması için üretilmiştir. Farklı çizgisi ile de kullanıcıların dikkatini çekerek oldukça beğenilmiştir. Hem modern bir tarzı olup hem de oldukça konforlu ve sade tasarlanmıştır.

Özellikleri;

  • Deri koltuk olması,
  • Kolay temizlenebilir olması,
  • Rahat ve konforluğu,
  • Yumuşak pamuksu tasarımı,
  • Ayaklık kısmının açılabilir olması,

Fiyatları;

  • Soprano üçlü; 3200 – 3800 TL arasıdır.
  • Soprano tekli; 1300 – 1500 TL arasıdır.
  • Soprano ikili; 2100 – 2500 TL arasıdır.
  • Soprano koltuk takımı (3+2+1+1) (2) ; 8000- 9500 TL arasıdır.
  • Soprano koltuk takımı (3+2+1) (1) ; 6700 – 7900 TL arasıdır.

İstikbal soprano koltuk takımı özellikler ve fiyatı verdiğimiz bilgilerdir. Artık sizler de bu deri koltuklardan satın alarak rahat bir yaşam sürdürmeye başlayabilirsiniz. Kaliteli yaşam için öncelikle gerekli olan şey her zaman görseldir. Evinizin görseline her şekilde ayak uyduracak bu koltuklar sayesinde sizler de rahat etmiş ve hiç zorlanmamış olacaksınız. Günümüzde oldukça trend ve kullanımı fazlalaşan bu koltuklar aynı zaman da sizlerin de modaya ayak uydurduğunuzu göstermektedir.

İstikbal Soprano Koltuk Takımı Özellikleri Ve Fiyatları İstikbal Soprano Koltuk Takımı Özellikleri Ve Fiyatları İstikbal Soprano Koltuk Takımı Özellikleri Ve Fiyatları İstikbal Soprano Koltuk Takımı Özellikleri Ve Fiyatları İstikbal Soprano Koltuk Takımı Özellikleri Ve Fiyatları İstikbal Soprano Koltuk Takımı Özellikleri Ve Fiyatları İstikbal Soprano Koltuk Takımı Özellikleri Ve Fiyatları İstikbal Soprano Koltuk Takımı Özellikleri Ve Fiyatları

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı