İstikbalKoltuk Takımları

İstikbal Sole Köşe Takım Özellikleri Ve Fiyatı

Günümüzde özellikle insanlar yer sıkıntısı yaşadıkları için köşe takımlarını tercih etmektedirler. Küçük mekânları daha şık ve kullanışlı yapan bu köşe takımları ile pek çok firma daha çok çeşitli modeller üretmeye başlamışlardır. Bunlardan biri de Sole köşe takım (uzanmalı) özellikleri ve fiyatı ile sizlerin beğenisini kazanacak bir köşe takımıdır. Sole köşe takımı tasarımı ile sizlere konforlu ve rahat bir izlenim verecektir. Diğer modeller göre daha klasik bir görünümü olan Sole köşe takımı, kullanışlı özellikleri ile de sizlerin ihtiyaçlarına cevap olacaktır. Özellikle yatak olabilme özelliği ile artık kolaylıkla misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz.

Sole köşe takımı düğme detaylı tasarımı ile de sizlerin dikkatini çekecek olup, renk çeşitleri ile de zevkinize gör bir tercih yapabilme fırsatını sizlere sunmaktadır. Pek çok fonksiyonel özelliği olan bu koltuk takımının en çok beğenilen özelliği ise silinebilir kumaştan üretilmiş olmasıdır. Bu yönü ile de hanımlara temizlik konusunda çok büyük kolaylık sağlayacaktır. Aynı zamanda dokunuş olarak sizlere yumuşak bir his verecek olan kumaş yapısı ile daima konforlu hissedeceksinizdir. Sole köşe takım (uzanmalı) özellikleri ve fiyatı ile de diğer takımlara nazaran sizlere daha çok hitap edecektir. Küçük mekânlara sahip iseniz eğer mutlaka Sole köşe takımını incelemeli ve tercih etmelisiniz. Bu takım ile hem şık bir mekân hem de konforlu bir hayatınız olacaktır.

Günün yorgunluğunu atmanın ya da gün içerisinde çok yorulduğunuz anlamanı için en etkili yol sanırım uzanmak olacaktır. İnsanlar en çok rahat ettiği yerlerde hep bir uyku pozisyonuna geçmek isterler istikbal mobilya da insanların bu isteklerini ve ihtiyaçlarını karşılamak için Sole köşe takımının özel olarak uzanmalı bölümü ile beraber üretmiştir. Özellikle rahtlığına çok düşkün olan kişilerin genel olarak tercih ettiği bu köşe ve koltuk takımları her eve ve her evin dekoruna uyacak şekilde tasarlanmıştır. Çeşit çeşit model ve aynı zaman da birçok renk seçeneği de bulunmaktadır. Sole köşe takımı (uzanmalı) özellikleri hakkında da biraz bilgiler verelim. İstikbalin her köşe takımında ya da oturma grubunda da olduğu gibi yine bu köşe takımında da silinebilir kumaş ve kaliteli kumaş özelliği vardır. Kolay silinebilmesi sayesinde artık sizler hiçbir şekilde temizlik yaparken zorluk çekmeyeceksiniz.

İstikbal Sole Köşe Takım Özellikleri Ve Fiyatı

Yatak olma özelliği rahatlığına en çok düşkün olan insanların en çok seveceği özellikler arasındadır. Sandık olma fonksiyonu sayesinde artık sizler saklayacağınız ya da gizleyeceğiniz görülmesini istemediğiniz eşyalarınızı köşe takımlarınızın altlarında muhafaza edebilirsiniz. Sole köşe takımı (uzanmalı) fiyatı hakkında da sizlere bilgiler verelim bu kadar eşsiz ve çok özellikli kaliteli koltuk takımına göre bütçe belirleyiniz. Sole köşe uzanmalı 700 ile 900 arasındadır. Gruplara göre fiyat değişmektedir.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı