İstikbalYatak Odası

İstikbal Siena Yatak Odası Özellikleri ve Fiyat Listesi

İstikbal Siena yatak odası takımı ince ve şık çizgileri ile farklı görünümü sizlere sunmaktadır. Rengi ile de malzemeleri ile de şık bir görünümü sizlere sunmaktadır. Tüketiciye 3 alternatifli dolap seçenekleri sunulmaktadır. Tüketici odasının boyutuna göre dolabını seçebilmektedir. Tuvalet aynasının çevresin de LED aydınlatma sistemi kullanılmıştır. Böylece görsel açıdan ürün zenginleştirilmiştir. Ürünler de yüksek ayak seçenekleri kullanılarak temizliğin kolay bir şekilde yapılması sağlanmıştır. Bayanlar yatak odası seçimlerinde bunlara çok dikkat etmektedir. Temizliğinizi bu şekilde çok daha kolay yapabilirsiniz. Ayrıca yüksek ayaklar ürünleri daha şık göstermektedir.

Siena yatak odası takımına tüketicinin tercihine göre cibinlik uygulaması yapılabilir. Bu uygulama tüketicinin zevkine bırakılmıştır. Tüketicinin kendi isteğine bağlıdır. Dolapların kapaklarında, ürünlerin kapaklarında yavaşlatıcı sistemler kullanılmıştır. Bu şekilde oluşacak kazalar engellenmektedir. İstikbal her ürününde insan sağlığına öncelik vermektedir. Bu üründe de kullanılan ürünler insan sağlığına uygun ürünlerdir. Kanserojen madde içeren ürünler kullanılmamaktadır.

Malzemeler E1 standardına göredir. Yani sağlık açıksından onaylanmış malzemeler kullanılmaktadır. Gardıroplar da 4 tane stoplama sistemi mevcuttur. Gardıropların iç kısımlarında çekmece, raflı bölmeler ve askılıklar bulunmaktadır. Pantolon ve kravat askılığı seçeneklerine de sahiptir. Oldukça şık ve zarif tasarımı ile çok tercih edilecek modeller arasın da yer alan Siena yatak odası takımı çok fazla tercih edilen ve sevilen modellerdir. Temizliği kolay ve sağlık açısından kaliteli ürünler kullanılmıştır.

Siena Yatak Odası Takımı  Fiyat Listesi

İstikbal Siena Yatak Odası Özellikleri ve Fiyat Listesi

Siena Yatak Odası Takımı Galerisi

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı