İstikbalKoltuk Takımları

İstikbal Siena Köşe Takımı İncelemesi & Fiyatı

Son zamanların koltuk modası olan köşe takımları pek çok kişi tarafından tercih edilmekte olup günümüzde daha çok model ve farklı fonksiyonellere sahip olacak şekilde üretimleri yapılmaktadır. Siena köşe takım özellikleri ve fiyatı ile de sizlerin beğenisini kazanacak olan bir modeldir. Özellikle klasik modeller görmeye alışık olduğumuz köşe takımlarından farklı olarak özel bir tasarıma sahiptir. Bu tasarımı ile sizlerin beğenisini kazanacak olan bu köşe takımında çektirme sistemi ve düğmeler ile bir tasarım uygulanmıştır. Renkleri ile de pek çok kişinin beğenisini kazanacak olan bu köşe takımının daha pek çok renk kartelası ile sizlere sunacağı çeşitleri bulunmaktadır.

Köşe takımında bulunan minderli tasarım ile de oldukça konforlu bir görünüm oluşturmaktadır. Hem şık bir görünümü olan bu koltuk takımı hem de sizlere konforlu bir hayat sunacaktır. Pek çok fonksiyonel özelliğe sahip olan bu Siena köşe takım özellikleri ve fiyatı ile de sizleri memnun edecektir. Modern tasarımının yanı sıra sandık olabilme özelliği ile de pek çok kullanıcıyı memnun etmektedir. Ekstra depolama alanı olmayanlar için güzel ve kullanışlı bir özellik olup, sizleri yer sıkıntısından kurtaracaktır. Ayrıca silinebilir kumaş özellikleri ile de sizlerin temizlik yaparken zorlanmamasını sağlayacaktır. Yumuşak dokulu kumaşı ile de konforlu bir tuşe sunumu yapan bu koltuk takımı her yönden sizlerin beğenisini kazanacaktır.

Bu köşe takımı görsel olarak da çok kaliteli ve zengin durmaktadır. Koltukların özel tasarımları kendilerini belli etmektedir. Harika bir işçilik çıkartan istikbal firması çalışanları bu koltukların daha da çok satılacağı hakkında bilgiler vermektedir. Farklı renklerin muhteşem uyumu ile birleşen bu koltuk takımı girdiği her evin havansı değiştirmekte ve daha kaliteli bir yaşam alanı oluşturmaktadır. Rahat ve büyük olan yastıkları kotluklara göre çok sırıtmamakta aksine uyum sağlamaktadır. Kol kısımlarının ince detayda ayı bir hava katmış durumdadır. Rahatlığın yanı sıra klasik sevenlerin kesinlikle tercih etmesini önermekteyiz.

İstikbal Siena Köşe Takımı İncelemesi & Fiyatı

Siena köşe takımı özellikleri olarak sizlere vereceğimiz bu bilgiler sadece bu köşe takımına ait olan bilgilerdir. İstikbal firmasının diğer ürettiği oturma grupları ile hemen hemen aynı olan bu köşe takımının e büyük özelliği hem konforlu hem de klasik görünüşe sahip olmasıdır. Eşsiz ve estetik bir görünüme sahiptir kolay silinebilir ve temizlenebilir özelliktedir. Kaliteli kumaş kullanılması temizleme esnasında herhangi bir sorun yaşanmaması içindir. Hem klasik hem konforlu olan bu köşe takımı aynı zamanda yatak olma özelliğine e sahiptir. Sandık özelliği de vardır. Siena köşe takımı fiyatı hakkında da sizler biraz bilgiler iletelim. Köşe üçlü 1700-2100TL arasındadır. Köşe ikili 1400-1600TL arasındadır. Sizler de artık hiç geç kalmadan istikbal mağazasından ya da web sitesinden bu köşe takımına bakabilirsiniz.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı