İstikbalKoltuk Takımları

İstikbal Side Deluxe Koltuk Takımı Özellikleri ve Fiyatı

Evini yenilemek isteyenlerin ya da evlerinde dekorlarını değiştirmek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alabilecek firma tabiki de istikbaldir. İstikbal side deluxe koltuk takımı özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi edinmek isteyenler ya da merak edenler bu yazımızı okuyarak detaylı bilgi alabilirler. Bu bilgiler sonrasında birçok kişinin istikbal mağazasına gideceğinden eminizin. Çünkü istikbal firmasının ürettiği kalitede bir koltuk takımı üreten firma tanımıyoruz. Koltuk takımlarının en olmazsa olmazı temizliği kolay olan koltuk takımı seçimleridir. Ve bu koltuk takımı seçimlerini yapabileceğiniz tek mağaza istikbaldir.

Modern tasarımı ve uyumlu renkleri ile her mekâna uyum sağlayan bir koltuk takımıdır. Zero Wall sistemi sayesinde mobilyalarını yerinden oynatmadan yatak olabilir özelliği bulunmaktadır. Aynı zamanda duvara sıfır kullanabilirsiniz. Bu özellik pek çok koltuk takımında bulunmazken sizlere büyük kolaylık sağlayacak ve yer tasarrufu edeceksiniz. Aynı zamanda sandık olma özelliği ile de daha fazla depolama alanına sahip olacaksınız. Koltuk takımının kumaşı da özel olarak tasarımlanmış olup silinebilir kolay temizlik özelliği taşımaktadır. Yumuşak bir tuşesi olan kumaş sizlere konfor hissini sonuna kadar yaşatacaktır. Hem şık hem kullanışlı hem de konforlu oluşu ile sizlerin beğenisini kazanacaktır. Pek çok renk seçeneği ile de sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Özellikleri;

  • Silinebilir kumaş olması
  • Sandık olabilme iknaı sağlaması,
  • Yumuşak kumaş dokusu,
  • Yatak olma özelliği,
  • Kaliteli kumaş kullanımı,

Fiyatları;

  • Side üçlü koltuk takımı; 1600 – 1900TL arasındadır.
  • Side berjer takımı; 900 – 1000TL arasıdır.
  • Side ikili koltuk takımı; 1400TL – 1600TL arasıdır.
  • Side koltuk takımı (1); 5100TL – 6000TL arasındadır.
  • Side koltuk takımı (2); 4800 – 5700TL arasındadır.

Bu koltuk takımlarının ilgi o kadar çok fazla ki sebebi ise çok amaçlı olmasıdır. Çok amaçlı olması insanların ekstradan ürün satın alarak evlerini çok fazla dolu göstermemeleri içindir. İstikbal side deluxe koltuk takımı özellikleri ve fiyatı hakkında verdiğimiz bilgiler sayesinde sizlerin daha fazla bilgi sahibi olmanıza neden olduk. Daha fazla geç kalmadan artık sizde ster istikbal mağazalarına giderek ya da ister istikbal web sitesi sayesinde ürünler hakkında yine bilgi edinebilirsiniz.

İstikbal Side Deluxe Koltuk Takımı Resimleri

İstikbal Side Deluxe Koltuk Takımı Özellikleri ve Fiyatı İstikbal Side Deluxe Koltuk Takımı Özellikleri ve Fiyatı İstikbal Side Deluxe Koltuk Takımı Özellikleri ve Fiyatı İstikbal Side Deluxe Koltuk Takımı Özellikleri ve Fiyatı İstikbal Side Deluxe Koltuk Takımı Özellikleri ve Fiyatı

 

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı