İstikbalKanepe Takımları

İstikbal Sevilla Delux Kanepe Takımı Özellikleri ve Fiyatı

Pek çok kişi artık küçük mekânları için daha kullanışlı olan kanepe takımlarını tercih etmektedir. Artan talepten dolayı daha fonksiyonel ve farklı tarzlarda kanepe takımları üretilmeye başlanmıştır. Sevilla Delux kanepe takımı özellikleri ve fiyatı ile de sizlerin beğenisiniz kazanacak farklı tarzda bir kanepe takımıdır. Görünüşü ve tasarımı ile küçük mekânları aydınlatıp, ferahlatacak olan bu kanepe takımı aynı zamanda çok fonksiyonel özellikleri de içinde barındırmaktadır. Büyük ve konforlu minderler ile tasarlanmış olup, desen olarak jakarlı büyük klasik desenlere sahip olan bu koltuk takımı tasarımı ile sizlerin dikkatini çekecektir.

Sevilla delux kanepe takımları kol kısımlarında bulunan makrome detayları ile de sizlerin mekanlarına farklı bir haça katacaktır. Pek çok renk skalasına sahip olan bu kanepe takımı ile zevkinize en uygun renkleri seçebilirseniz. Sevilla Delux kanepe takımı özellikleri ve fiyatı ile de sizlerin bütçesine uyacak bir kanepe takımıdır. Özellikle kullanışlı bir kanepe takımı olan Sevilla yatak olabilme özelliği ile de sizlere pek çok konuda rahatlık sağlayacaktır. Özellikle misafir ağırlamayı seven kişiler için çok rahat yer imkânı sağlamaktadır. Aynı zamanda sandık olabilme özelliği ile de sizlere ekstra bir depolama alanı sunmakta olup, eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz bir alan sunmaktadır. Silinebilir kumaş özelliği ile de sizlere temizlik konusunda çok yardımcı olacaktır.

Çeşitlilik konusunda en çok zenginlik sahibi olan firma istikbaldir. İstikbal firmasında satın alacağınız her ürünün garantisi vardır. Bu sayede uzun ömürlü ve garantili olan ürünlerinizi istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Sevilla deluxe kanepe takımı özellikleri ve fiyatı hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Hanımların en çok hayali olan çok kullanım amaçlı kanepelere sahip olmaktır. Bu kanepelere sahip olmak artık sizlerin de hayalinde kalmasın diye istikbal firması sizler için çok kullanım amaçlı ve her bütçeye uygun kanepeler üretmiştir. Ürettiği bir kanepelere sahip olmak için mağazalarda satışını yapabilirsiniz.

İstikbal Sevilla Delux Kanepe Takımı Özellikleri ve Fiyatı

Özellikleri;

  • Rahat temizlik için uzun ayaklar,
  • Yatak olma özelliği,
  • Sandık fonksiyonu,
  • Yumuşak kumaş dokusu,
  • Silinebilir kumaş olması,

Fiyatları;

  • Sevilla üçlü takım; 1300-1900TL arasındadır.
  • Sevilla ikili takım; 1100-1700TL arasındadır.
  • Sevilla berjer; 700-1100TL arasındadır.
  • Sevilla kanepe takımı (2); 4100-6000TL arasındadır.
  • Sevilla deluxe (1); 4200-6300TL arasındadır.

Sevilla deluxe kanepe takımı özellikleri ve fiyatı hakkında verdiğimiz bilgilerin hepsi eksiksiz olup aynı zaman da doğru bilgilerdir. Bu bilgiler sayesinde artık sizler de istediğiniz hayalinizdeki kanepenin sahibi olabilirsiniz. Çok kullanım amacı olması aynı zamanda da kaliteli ürünlerin yapım aşamasında kullanılması sebebi ile uzun ömürlü kanepe takımları satın almış olursunuz. Hem eviniz için hem de gelecek olan misafirleriniz için harika bir görsele sahip olan kanepeleri satın almak için ya da incelemek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı