İstikbal Sedef Koltuk Takımı Fiyatı ve Ölçüleri

İstikbal Sedef Koltuk Takımı Fiyatı ve Ölçüleri

Renkler arasında asil duran vesta krem rengi İstikbal sedef koltuk takımı özelliklerinden biridir. Zarafetiyle ilgi çeken takım, zarif kapitone dikişleri ve altın rengi detaylı şeritleriyle göz almaktadır. İki adet berjer, tek adet ikili koltuk ve tek adet üçlü koltuk yanında kalabalık aileler veya kalabalık misafirleri olan aileler için takıma uyumlu zarif sandalye de dâhil edilmiştir. İster yemek odasına ister misafir odasına koyabileceğiniz bu takım tarzıyla ününe ün katmaktadır.

Koltuk takımlarının renklerinin solması, ahşapların çizilmesi, dikişlerinin sökülmesi konusunda titiz olunduğu üzere bu takım birçok testten geçmiş ve kaliteli ürün olarak tespit edilmiştir. Kırlentlerdeki taş detayı koltuk takımına güzel bir hava vermiştir. Düğme ve çektirme uygulaması, altın renk tonunda şeritler ve kıvrımlı ayaklarıyla koltuk takımına uyum sağlayan sandalye de ilgi çeken tasarımlar arasındadır. Koltuk takımının ölçüleri de kullanılabilir açısından çok önemlidir. İkili koltuk takımının derinliği 110,00 cm, genişliği 210,50 cm, yüksekliği 90.00 cm’dir. Berjer derinliği 82.00 cm, genişliği 92.00 cm, yüksekliği 109,00 cm’dir. Üçlü koltuk takımı derinliği 110,00 cm, genişliği 232,00 cm, yüksekliği 90.00 cm’dir. Sandalyenin derinliği 65.00 cm, genişliği 53.00 cm, yüksekliği 105,50 cm’dir.

İstikbal Sedef Koltuk Takımı Fiyatı

İnsanların ev kurmalarında en önde gelen koltuk takımlarıdır. Sizler için tasarlanmış bu koltuk takımlarının fiyatları da uygun şekilde verilmiştir. İstikbal Sedef koltuk takımı fiyatı şu şekildedir; Sedef koltuk takımı bir adet 7.618.00 TL’dir. Sedef berjer 1.143.00 TL’dir. Sedef ikili takı 2.509.00 TL’dir. Sedef sandalye 694,80 TL’dir. Sedef üçlü takım 2.821,80 TL’dir. İstikbal mağazalarından bu takımı alabilirsiniz.

İsitkbal Sedef Koltuk Takımı Resimleri

 

İstikbal Sedef Koltuk Takımı Ölçüleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.