İstikbalKoltuk Takımları

İstikbal Santiago Koltuk Takımı Özellikleri ve Fiyat Listesi

Öncelikle şu konuya değinmeliyiz ki kaliteli bir yaşam alanı istiyorsanız kesinlikle üretiminde bile denetleme yapılan aynı zamanda tecrübesi birçok yılları almış kişilerin ürettiği firmalar arasında yer alan istikbal mobilyadan alışveriş yapmanızı tavsiye etmekteyiz. Gelen misafirlerinizin bile koltuklarına hayran kalacağı ve renk model konusunda hiç aklınızın karışmayacağı kategorilerin bulunduğu istikbal mobilya son derece hizmet vermekten memnundur. Şimdi de sizlere istikbal Santiago koltuk takımı özellikleri ve fiyatı hakkında detaylı bilgiler ileteceğiz.

Santiago koltuk takımı çok özel bir tasarıma sahip olup şıklığı ile göz doldurmaktadır. Chester tarzına sahip olup düğmeler ile işlenmiştir. Kıvrımlı P kol yapısı ile de bu koltuk takımı sizlere rahatlığı sunmaktadır. Özellikle yüksek ahşap ayakları ve silinebilir kumaş özelliği ile de siz hanımlara temizlik konusunda çok yardımcı olacaktır. Santiago koltuk takımında açılma, yatak olma ve depolama alanı gibi özellikler mevcut değildir. Tasarımı ile evlerinize şıklığı taşıyacak olan bu koltuk takımı pek çok renk seçeneği ile de sizlerin karşısında. Santiago koltuk takımı ahşap ayaklarının tasarımı ile de bir bütünlük içindedir. Yumuşak tuşe ile silinebilir kumaş özelliği ile de sizlerin beğenisini kazanacak.

Özellikleri;

  • P şeklini alan koltuk kolları aynı zamanda birçok renk çeşidi vardır.
  • Krem ve ceviz rengi kombini vardır
  • Silinebilir kumaş
  • Yumuşak dokusu
  • Kolay temizlik imkânı

Fiyatları;

  • Santiago berjer: 1100 ile 1400 arasında değişmektedir.
  • Santiago ikili; 2500 ile 3000 arasında fiyatları değişmektedir.
  • Santiago üçlü; 2700 ile 3600 arasında fiyatlar değişmektedir.
  • Santiago takım 1: 7900 ile 9300 arasında fiyatlar değişmektedir.
  • Santiago takım 2: 7700 ile 9100 arası değişmektedir.

İstikbal Santiago koltuk takımı özellikleri ve fiyatı hakkında verdiğimiz bilgiler bu doğrultuda ve eksiksizdir. Fiyatların değişiyor olması ödeme şekillerine bağlıdır. Sizler de artık rahatınızı bulabileceğiniz ve yaşam kalitenizin artmasını istediğiniz bir koltuk takımı arıyorsanız istediğin her şehirde aynı zaman da web sitesi üzerinden satış veren istikbal mağazalarında birçok seçenek bulabilirsiniz. Yeni evlene ya da evini yenilemek isteyenlerin ilk tercihi istikbal!

 Aşağıdaki galeriden Santiago koltuk takımını inceleyebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı