İstikbalOturma Odası

İstikbal Ronin Deluxe Kanepe Takımı Özellikleri Ve Fiyatı

Tamamen klasik hayranı olan insanların hayallerinde yer alan kanepe takımlarını İstikbal mobilya üretim firması somut hale getirmiştir. Rahat konforlu bir yaşam sürdürmek için sizler de kullanacağınız kanepe takımlarını kaliteli bir seçim içerisinde yapmanız gerekmektedir. Rahat konforlu bir yaşam sürdürmek için sizler de kullanacağınız kanepe takımlarını kaliteli bir seçim içerisinde yapmanız gerekmektedir. İstikbal Ronin Deluxe kanepe takımının özellikleri ve fiyatı hakkında vereceğimiz bilgiler sizlerin en çok tercih edeceğiniz kanepe takımları arasında olacaktır. . Yüksek ayak yapısı sayesinde koltuklarınızın altları temizleyebilirsiniz. Çok amaçlı kullanım sebebi sayesinde yine birçok kişilerin tercihleri arasında yer almaktadır.

İstikbal Ronin Deluxe Kanepe Takımı Özellikleri;

  • Rahat bir şekilde temizlik yapmanız için uzun ayaklar
  • Silinebilir kumaş özelliği
  • Sandık fonksiyonu
  • Yumuşak kumaş dokusu
  • Yatak olma özelliği

İstikbal Ronin Deluxe Kanepe Takımı Fiyatları;

  • Ronin deluxe kanepe üçlü; 1300 TL ile 1600TL arasındadır.
  • Ronin deluxe kanepe tekli; 1200 TL ile 1400 TL arasındadır.
  • Ronin deluxe berjer; 700TL ise 900TL arasındadır.
  • Ronin deluxe kanepe takımı (1) ; 4200TL ile 5000TL arasındadır.
  • Ronin deluxe kanepe takımı (2);4000TL ile 4800TL arasındadır.

İstikbal Ronin deluxe kanepe takımı özellikleri ve fiyatı hakkında sizlere verdiğimiz bu bilgiler son derece doğru ve gerçek bilgilerdir. Her eve uyumlu olması ve her kadının isteklerini karşılaması sonucun da artık sizler de tercih olarak istikbalin ürünlerini kullanabilirsiniz. Daha fazla geç kalmadan hemen web sitesi üzerinden ya da istikbal mağazalarından ürün hakkında detaylı bilgi gözünüzle de görmek için ziyaret edebilirsiniz.

İstikbal Ronin deluxe Kanepe Takımı Resimleri

Ayrıca İstikbal web sitesinden diğer kanepe modellerine bakabilir, Sitemiz üzerinden de diğer markaların ve İstikbal’in kanepe modellerini inceleyebilirsiniz. İstikbal Mobilya bilindiği üzere Kayseri’de kurulmuş ve Boydak Holding’in bir markasıdır. 15 Temmuz olaylarından sonra Boydak Holding TMSF’ye devredilmişti ve şu anda İstikbal markası üretimine devam etmektedir.

İstikbal grubu özellikle ilk olarak kanepe üretimi ile yola çıkmışlardı. Daha sonra kaliteleri ve pazardaki yeri tutulunca diğer mobilya dallarına açıldılar. Ama hala kanepe konusunda ellerine su dökecek az marka vardır.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı