İstikbalYatak Odası

İstikbal Romance Yatak Odası Takımı İncelemesi & Fiyat Listesi

İstikbalin yeni serileri arasın da yer alan Romance yatak odası takımları çok şık ve zarif bir görünüme sahiptir. Bu yatak odası modeli sizlerin odanıza romantik bir hava katacaktır. Malzemeler ve renkler ile şık bir görünüme sahiptir. Oldukça zarif tasarımlar kullanılmıştır. Gardırop için 4 adet alternatifiniz vardır. Odanızın büyüklüğüne veya elbiselerinizin yoğunluğuna göre bu ürünleri seçebilirsiniz.

Ünite kapakları üzerine derzli klapa uygulanmıştır. Bu da ayrı bir şıklık katmaktadır. Ürün başlıkları ve etrafında ki süsler ile görsel bir şekilde zenginleştirilmiştir. Görsel açıdan oldukça zengin bir görünüme sahip olan bu ürünler sizlerin konforunu da ön plan da tutmaktadır.

İstikbal Romance yatak odası takımları yüksek ayaklıkları sayesin de temizliği kolaylaştırmaktadır. Kolay bir şekilde temizlik yapabilmeniz için oldukça yüksek ayaklıklar tercih edilmiştir. Bu tasarımlar da cibinlik kullanılmıştır. Tüketici isteğine göre tasarlanmış bir modeldir. Bazı müşteriler cibinlik ile tasarlanmış yatakları daha şık bulmaktadır. Ünitelerin kapaklarında da yavaşlatıcı sistemler kullanılmıştır.

Yani bu ürünlerin yavaş açılıp kapanması sizlerin ürünleriniz daha kaliteli bir şekilde kullanmanızı sağlayacaktır. Sandalye seçenekleri tüketiciye sunulmaktadır. Kumaş ya da ahşap sandalye seçimini tüketici zevkine göre seçebilecektir. İnsan sağlığı için kaliteli ürünler kullanılmıştır. Kanserojen madde içeren ürünler kesinlikle kullanılmamaktadır. Takımlar da köşe kısımları oval kullanılmıştır. Olası kazaları bu şekilde de engelleyebilirsiniz.

İstikbal Romance Yatak Odası Takımı Fiyat Listesi

İstikbal Romance Yatak Odası Takımı İncelemesi & Fiyat Listesi

İstikbal Romance Yatak Odası Takımı Galerisi

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı