İstikbalSalon

İstikbal Romance Klasik Koltuk Takımı Fiyatı & Özellikleri

Roma sarısı ile evinize renk ve hava katacak koltuk takımı olan İstikbal Romance koltuk takımı özellikleri arasında en ilgi çekici ürün olmaktadır. Sade ve şekilli kırlentleriyle süslenen koltuklar, ahşap beyaz ayaklarıyla da ilgi çekmektedir. Genelde beş kırlent kullanılan koltuklarda ortaya dikine çizgili konulan kırlent ilgi çekmektedir. En çok da yaz mevsiminde evinize renk katacak olan, Roma pudra renkli koltuk takımları da kadife kumaşlarıyla ilgi çekmektedir. Bu şık koltuk takımına, oldukça uyumlu zarif çekmeceli orta sehpa takıma da dâhil edilmiştir.

Özellikle mavi tonlarını sevenler için harika bir tasarım olan Roma lacivert renkli koltuk takımı evinizde ferahlatıcı bir his yaratacaktır. Krem ayakları ile uyumlu olan yan sehpa da takımla birlikte verilmektedir. Birçok kişinin beğendiği sade ve asil koltuk takımları kalite açısından en iyi malzemelerle yapılmıştır. Evinize uygun şekilde yapılan koltuk takımlarının ölçüleri de uygun olmaktadır. Üçlü koltuk takımının derinliği 90.00 cm, genişliği 203 cm, yüksekliği 89.00 cm’dir. Berjer ’in derinliği 90.00 cm, genişliği 72.00 cm, yüksekliği 108,00 cm’dir. Sandalye ( 2adet) ‘nin derinliği 65.00 cm, genişliği 53.00 cm, yüksekliği 98.00 cm ‘dir.

İstikbal Romance Koltuk Takımını Kaça Alabilirsiniz?

Evinize yakışacak, yaz aylarında içinizi ısıtacak Romance koltuk takımı Fiyat ‘ında ise kredi kartına taksitlendirme yaptıra bilir ve indirimlerden de yararlanabilirsiniz. Romance deluxe takım bir adet 7.982,40 TL’dir. Romance koltuk takımı iki adet 15.282,00 TL’dir. Romance berjer 1.300,80 TL’dir. Romance ikili takım 2.349,00 TL’dir. Romance sandalye bir adet 692,40 TL’dir. Romance üçlü 2.690,40 TL’dir. İstikbal mağazalarında eviniz için aradığınız her şey mevcuttur.

İstikbal Romance Koltuk takımı resimleri

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı