İstikbalKoltuk Takımları

İstikbal R620 – L465 Koltuk Takımı Fiyat Listesi

Eğer sizler de her yerde her mağazada her evde aynı koltuk modellerini görüyorum farklı bir model ve renk tasarımı istiyorum diyorsanız aradığınız koltuk takımı sadece istikbalde! İstikbal R620 – L465 koltuk takımı özel tasarımı sayesinde kategoriler arasında spor kategorisinde yerini almıştır. Tatlı renklere ağırlıklı bir şekilde yer verilen bu koltuk takımını almak için hemen mağazaya giderek ya da istikbal web sitesi üzerinden de göz gezdirebilir ve satın alabilirsiniz.

Oldukça rahat olan bu koltukların sağlık açısında da ortopedik ürünler kullanılmasına dikkat edilmiş ve özen gösterilmiştir. Üretiminde ekiplerin birçok emeği geçen bu koltuk takımı evlerin havasını değiştirmek ve yenilemek için satılmak üzere mağazalarda yerini almıştır.

İstikbal firmasının ilk ve tek amacı sadece müşteri memnuniyeti sahibi olmaktır. 60 yıl öncesinde kurulan bu istikbal şirketi 60 yıl içerisinde oldukça büyümüş ve Türkiye de kendisini çok iyi bir şekilde arka haline getirmiştir. En çok satılan koltuk takımları listesinde rahatlığı ve konforluğu dolayısı ile neredeyse birincilik sıralamasını istikbal R620 – L465 koltuk takımı alacaktır. Sizler de bu rahat koltuklara sahip olmak için henüz geç kalmış değilsiniz. Ya rahatlığına düşkün olanlar ya da çocuklu aileler özel tasarım olan bu koltuk takımını almayı tercih etmektedirler. Bir göz gezdirdiğinizde eminiz ki sizlerin de tercihleri arasında yer alacaktır.

İstikbal R620 – L465 Koltuk Takımı Fiyatlar

  • L 465 Tek Koltuk   1.196,76 TL
  • R 620 Sofa Kanepe   2.854,35 TL

Ergonomik yapısı ve görselliği ile farklı bir tasarıma sahip olan koltuk takımı renkleri ile de sizlerin bahar havası yaşamanızı sağlayacak. Farklı renk ve tasarımı ile evinizde farklılık yaratabilirsiniz. Bu koltuk takımının en büyük özelliği oldukça ergonomik olmasıdır. Üçlü koltuk takımı açıldığında çift kişilik yatak olabilmektedir. Tamamen konfor üzerine tasarlanmış olup kumaş yapısı ile de yumuşak bir his yaratmaktadır. Aynı zamanda silinebilir kumaş özelliği ile de sizlere temizlik yaparken kolaylık sunmaktadır. Bu koltuk takımı farklı renk seçenekleri ile de sizlerin beğenisini kazanacak. İsteğinize göre pek çok farlı rengin bir araya gelmesiyle oluşmuş tasarımı ile özel bir koltuk takımıdır. Renkleri ile evinize neşe aynı zamanda konforu yaşayacaksınız.

İstikbal R620 – L465 Koltuk Takımı Görselleri;

İstikbal R620 – L465 Koltuk Takımı Fiyat Listesi İstikbal R620 – L465 Koltuk Takımı Fiyat Listesi İstikbal R620 – L465 Koltuk Takımı Fiyat Listesi İstikbal R620 – L465 Koltuk Takımı Fiyat Listesi İstikbal R620 – L465 Koltuk Takımı Fiyat Listesi İstikbal R620 – L465 Koltuk Takımı Fiyat Listesi İstikbal R620 – L465 Koltuk Takımı Fiyat Listesi

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı