İstikbalKanepe Takımları

İstikbal Polmen Deluxe Kanepe Takımı Özellikleri Ve Fiyatı

Pek çok kişinin mekânlarında tercih ettiği kanepe takımları artık tasarımları ile de tüketicilerin dikkatlerini çekmektedir. Mobilya sektörünün gelişmesi ile birlikte çok farklı tarz ve modellerde kanepe takımı modelleri oluşturulmaktadır. Polmen Deluxe kanepe takımı özellikleri ve fiyatı ile de sizlerin beğenisini kazanacak olup, konforu ile de rahat etmenizi sağlayacaktır. Polmen delux kanepe takımı düğmeli tasarımı ile oldukça şık bir görünüme sahip olup, desenli kırlentleri ile de mekânınıza değişik bir hava katacaktır. Pek çok renk seçeneği olan bu koltuk takımı ahşap ayaklıkları ile de tarzını tamamlamakta ve temizlik konusunda da sizlere çok yardımcı olacaktır.

Pek çok kullanışlı özelliğe sahip olan Polmen deluxe modern tasarımının yanı sıra yatak olabilme özelliği ile de sizleri cezbedecektir. Misafir ağırlamayı seven kişiler için çok kullanışlı olan bu yatak olabilme özelliği ile evinizde ayrı bir konfor sağlayacaksınız. Polmen delux kanepe takımı özellikleri ve fiyatı ile de bütçenize uyum sağlayacak modern bir kanepe takımıdır. Sandık olabilme özelliği ile de çok fazla eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz bir yeriniz yok ise sizlere ekstra depolama alanı sunmaktadır. Bu özelliği sayesinde yer tasarrufu da etmiş olacaksınız. Silinebilir kumaş özelliği sayesinde de sizlerin temizlik yaparken zorlanmamasını sağlayacak, yumuşak doku kumaş özelliği ile de her daim sizlerin konforlu hissetmesini sağlayacaktır.

Eşsiz dekorasyonu ve yapısı ile tüm kadınları kendisine hayran bırakan polmen deluxe kanepe takımı özellikleri ve fiyatı hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Birçok kesimde kişilikte ve karakterdeki insanların isteklerini hemen hemen karşılayabilen tek kanepe budur. Görsel görünüm ile farklılık ve aynı zaman da dikkat çekici olan bu kanepe çok kullanışlı olması sebebi ile de tercihler arasında sıralama olarak ilk başlarda yerini almaktadır. Sizlere bu kanepe takımının özelliklerinden ve aynı zaman da fiyatlarından bahsederek detaylı bilgiler vereceğiz. Bu bilgiler sayesinde artık bir kanepe almak için çok fazla araştırma yapmanıza gerek yoktur.

İstikbal Polmen Deluxe Kanepe Takımı Özellikleri Ve Fiyatı

Özellikler;

  • Rahat bir şekilde temizlik yapmanız için uzun ayaklar,
  • Silinebilir kumaş özelliği,
  • Sandık fonksiyonu,
  • Yumuşak dokusu,
  • Yatak olma özelliği,

Fiyatları;

  • Polmen üçlü; 1300-1600TL
  • Polmen ikili; 1200-1400TL
  • Polmen berjer;1000-1250TL
  • Polmen koltuk takımı (2);5500-4600TL
  • Polmen deluxe takım (1); 4800-5700TL

Polmen deluxe kanepe takımı özellikleri ve fiyatı hakkında verdiğimiz bilgiler son derece doğru ve gerçek olan bilgilerdir. Bunların da çok çok yanı sıra kullanışlı olmaları aynı zamanda da fazla fonksiyon özelliği taşması kullanıcılarını her zaman mutlu etmiştir. Müşteri memnuniyeti için yapılmakta ve hazırlanmaktadır. Sizler yaşam alanlarınızı zenginleştirmek ve daha çok kaliteli bir yaşam alanı elde etmiş olursunuz. Daha fazla geç kalmadan satın alma işlemini gerçekleştirmek için istikbal mağazalarına gidiniz.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı