İstikbalKoltuk Takımları

İstikbal Perla Köşe Takım Özellikleri ve Fiyatı

Giderek değişmekte olan ev tekstil ürünleri, çok fazla çeşitte ve ihtiyaca yönelik üretilmeye başlanmıştır. Bunlardan biri de çok fazla tercih edilen köşe takımlarıdır. Perla köşe takım özellikler ve fiyatı ile sizlere pek çok konuda kolaylık sağlayacak bir modeldir. Oldukça şık bir tasarımı olan bu köşe takımı mürdüm rengi ile de sizlerin beğenisini kazanacaktır. Çiçekli ve düğmeli koltuk minderleri ile evinize bahar havası katacaktır. Kol kısımları ise oldukça klasik bir modelde olup, şık mekânlar yaratmak isteyen kişilerin tercihi olacaktır. Ahşap ayaklıkları ile de hem şık bir görünüm oluşturmakta hem de hanımlara temizlik konusunda büyük kolaylık sağlamaktadır.

Perla köşe takımı çok fazla fonksiyonel özelliklere sahip olup sizlere pek çok konuda kolaylık sağlamaktadır. Özellikle sandık olabilme özelliği ile sizlere ekstra bir depolama alanı sunmaktadır. Eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz bu sandık sistemi sizlerin beğenisini kazanacaktır. Ayrıca misafir ağırlamayı seven kişiler için yatak olabilme özelliği de büyük kolaylık sağlayacaktır. Pek çok yönden hanımlara kolaylık sağlayan bu Perla köşe takımı özellikleri ve fiyatı ile de sizleri memnun edecektir. Özellikle silinebilir kumaş teknolojisinden yararlanarak üretilmiş bir köşe takımı olduğundan, hanımlara temizlik konusunda çok büyük kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca yumuşak kumaş dokunuşu ile de sizlere sürekli konforu hissettirecek olup, beğeninizi kazanacak şık ve modern bir takımdır.

Mor ve pembe tonların hâkim olduğu bu köşe takımı renk konusunda sizleri de memnun etmiştir. En güzel renk ve kumaşların birleşerek oluşturduğu bu köşe takımı evlenen ya da evini yenilemek isteyen tim birey ya da bireylere yenilikler sunmaya devam etmektedir. Tüm kullanıcıların memnuniyet ile ayrıldığı ve yıllardır istikbal firmasının mobilyalarını kullanmakta vazgeçmeyenler memnuniyetin son seviyesini her zaman yaşamaktadırlar. Kaliteli ürünlerin üretilmesi sizlerin ekonomik açıdan zarar görmemeniz içindir. Aynı zaman da kaliteli ürünler üretmek bir o kadar bu firmayı da yükseltmektedir. Her yıl yaz aylarında evlenenler için düğün paketi düzenleyen istikbal her bütçeye uygun ürünler üretmektedir. Perla köşe takımı özellikleri hakkında sizlere biraz bilgiler verelim bu köşe takımları renk konusunda oldukça zengin bir şekilde üretilmiştir.

İstikbal Perla Köşe Takım Özellikleri ve Fiyatı

Koltukların kollarından tahta ayaklarına kadar tam uyumlu bir şekilde üretilen bu takıma berjerler de uyum sağlamaktadır. Yatak olabilme özelliği bunun da yanı sıra renk çeşitliliği aynı zamanda da sandık olabilme ve yumuşak dokusu özellikleri ile satışa sunulmak için istikbal mağazalarında yerini almıştır. Perla köşe takımı fiyatı hakkında da sizlere biraz bilgiler verelim. Tasarruf devrinde bir miktar ücret karşılığında uzun ömürlü mobilyalar kullanmak oldukça zordur. Üçlü köşe 1400-1800 arasıdır. İkili takım ise 1100-1500TL arasındadır. Sizler de daha fazla geç kalmadan hemen köşe takımı alabilirsiniz.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı