İstikbal Perla Bebek Odası Takımı Özellikleri Ve Fiyatı

İstikbal Perla Bebek Odası Takımı Özellikleri Ve Fiyatı

Bebeğiniz için son derece rahat ve konforlu bir şekilde hareket edebileceği tarzda özel üretim beşikler sadece istikbal firmasındadır. Daha kaliteli bir yaşam alanı elde etmeniz için sizler kadar bebeğinizin ya da çocuğunuz için tercih ettiğiniz yaşam alanı dekorasyonu da etkilidir. Sadece dekorun rengi ve ya modeli değil aynı zaman da sağlık açısından yararlı olup olmaması da önemlidir. 60 yıllık bir tecrübesi olan istikbal mobilya firması sadece ev dekoru için aynı zaman da çocuk odası ya da bebek odası dekoru için de son derece sağlıklı ve titiz ortamlarda üretim yapmaktadır.

İstikbal Perla Bebek Odası En Klasiklerden

Her kullanılan maddeler kanserojen madde içermemektedir. Şimdi de sizlere istikbal firmasına ait olan Perla bebek odası takımı özellikleri hakkında bilgiler verelim. Görsel olarak her ailenin sevebileceği ve model olarak da en trend model kullanılmıştır. Son derece zarif ve ince yapısı ile kaba bir görünüş elde edilmesi söz konusu bile değildir.

Çocuğunuzun kendisini tehlikeye atmaması için de parmaklıklar uzun yapılmıştır. Yatak son derece konforlu ve bebeğinizin rahat edebileceği şekilde tasarlanmaktadır. Sağlık açısından etkili olduğu için son derece özen gösterilmektedir. Şimdi de sizlere Perla bebek odası takımı fiyatı hakkında detaylı bilgiler verelim. İlk olarak Perla bebek odası takımı beşiği fiyatı 700TL ile 800TL arasındadır. Diğer ürünlerin de fiyat ortalaması yaklaşık 2000 TL ile 5000 TL arasındadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.