Bebekİstikbal

İstikbal Perla Bebek Odası Takımı Özellikleri Ve Fiyatı

Bebeğiniz için son derece rahat ve konforlu bir şekilde hareket edebileceği tarzda özel üretim beşikler sadece İstikbal firmasındadır. Daha kaliteli bir yaşam alanı elde etmeniz için sizler kadar bebeğinizin ya da çocuğunuz için tercih ettiğiniz yaşam alanı ve dekorasyonu da etkilidir. Sadece dekorun rengi ve ya modeli değil aynı zaman da sağlık açısından yararlı olup olmaması da önemlidir. 60 yıllık bir tecrübesi olan istikbal mobilya firması sadece ev dekoru için aynı zaman da çocuk odası ya da bebek odası dekoru için de son derece sağlıklı ve titiz ortamlarda üretim yapmaktadır.

İstikbal Perla Bebek Odası En Klasiklerden

Her kullanılan maddeler kanserojen madde içermemektedir. Şimdi de sizlere İstikbal firmasına ait olan Perla bebek odası takımı özellikleri hakkında bilgiler vereceğiz. Görsel olarak her ailenin sevebileceği ve model olarak da en trend model kullanılmıştır. Son derece zarif ve ince yapısı ile kaba bir görünüş elde edilmesi söz konusu bile değildir.

Çocuğunuzun kendisini tehlikeye atmaması için de parmaklıklar uzun yapılmıştır. Yatak son derece konforlu ve bebeğinizin rahat edebileceği şekilde tasarlanmaktadır. Sağlık açısından etkili olduğu için son derece özen gösterilmektedir. Şimdi de sizlere Perla bebek odası takımı fiyatı hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Perla bebek odası takımı beşiği fiyatı 700TL- 800TL arasındadır. Diğer ürünlerin de fiyat ortalaması yaklaşık 2000 TL ile 5000 TL arasındadır.
6 çekmeceli şifonyer sayesinde bebeğinizi bezin oyuncağını genel eşyalarını orada muhafaza edebilirsiniz. Bebeğinizin eşyalarının sağlıklı ortamda durması için de kıyafet dolabı vardır. Şimdi de sizlere arya bebek odası takımı fiyatı hakkında bilgiler vereceğiz. 1500-1800TL arasında yer almaktadır. Diğer fiyatlar ise 1500TL ile 7000TL arası değişmektedir.

Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı