İstikbalYatak Odası

İstikbal Orleon Yatak Odası Takımı Özellikleri ve Fiyatı

İstikbal Orleon yatak odası takımı sade ve şık görünümleri ile çok fazla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Orleon özellikle Gardırop kısmın da farklı tasarımlar kullanmıştır. Takılar için özel bölümler tasarlanmıştır. Şıklığı ve sadeliği bir arada kullanan bu modeller konforu da ön planda tutmaktadır. Bu ürün de meşe renkleri kullanılmıştır. Kapaklar da ise cappucino renkleri tercih edilmiştir.

Tasarımı oldukça göz kamaştırıcıdır. Yatak sadeliği kafa karıştırmayan düzey de odanın daha şık görülmesini sağlamıştır. Görselliğin artması için ünite kapakların da boya kullanılmıştır. İstikbal her ürünün de ki gibi bu ürününde de insan sağlığını dikkate almıştır Ürünlerin de kanserojen madde içeren ürünler bulundurmamaktadır. Bu konu da oldukça dikkatli çalışılmaktadır. Her zaman kaliteli ürünler tercih edilmektedir.

Orleon yatak odası takımların da makyaj masasın da aksesuarların da kullanabileceği alanlar oluşturulmuştur. Bu alanlar da odaya farklı bir tasarım katabilecektir. Gardırop içinde elbise askılıkları ve raflı bölmeler de bulunmaktadır. Ünite kapakların da yavaşlatıcı sistemler kullanarak dolaplar da çarpma gibi durumlar yaşanması engellenmiştir. Orleon yatak odasının ayak kısımları yüksek bir şekilde tasarlanmıştır.

Böylece temizliğinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Temizlik için ayak kısımlarının yüksek olması sizler için büyük bir avantajdır. Orleon modern ve şık tasarımları ile İstikbal’in zarif ürünleri arasında yer almaktadır. Bu ürün şıklığı ve konforu da sağlamaktadır.

İstikbal Orleon Yatak Odası Takımı Fiyatı

İstikbal Orleon Yatak Odası Takımı Özellikleri ve Fiyatı
(1) 5 Kapılı Gardırop+Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160’lık Başlık+2 Ad.Komodin (2) 6 Kapılı Gardırop+Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160’lık Başlık+2 Ad.Komodin (3) Sürgü Kapılı Gardırop+Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160’lık Başlık+2 Ad.Komodin
Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı