İstikbalKoltuk Takımları

İstikbal Orleon Köşe Takımı Özellikleri Ve Fiyatı

Günümüzde pek çok insan artık koltuk takımı almak yerine köşe takımlarını tercih etmeye başlamışlardır. Hem konfor olarak diğer koltuk modellerine göre daha rahat olmaktadır, hem de kısıtlı alanlara sahip ev sahipleri için çok fazla yer kaplamadan şık bir mekan yaratma şansı sunmaktadır. Bu yüzden köşe takımları çok fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Bu yüzdende artık üretici firmalar daha fazla fonksiyonel ve farklı tasarımlarda köşe takımları oluşturmaya başlamışlardır. Bu köşe takımlarından biri olan, Orleon köşe takımı özellikleri ve fiyatları ile sizlerin beğenisine sunulmuş ve çok fazla talep görmüştür.

Orleon köşe takımı, sizlere konforu ve şıklığı aynı anda sunmaktadır.  Modern bir tasarıma sahip olan köşe takımı aynı zamanda pek çok fonksiyonel özelliklere sahiptir. Orleon koltuk takımı tekstil ürünleri arasında çok popüler olan silinebilir kumaşlardan üretilmiş olup, leke tutmaz özellik ile bayanların temizlik için rahat etmelerini sağlamaktadır. Aynı zamanda bu kumaş tuşesi ile yumuşak bir doku hissi vermektedir. Sadece görünüş itibari ile değil aynı zamanda çok kullanışlı bir köşe takımı olup, yatak olabilme özelliğine sahiptir. Misafiri çok fazla olan çiftler için vazgeçilmez bir özellik olup aynı zamanda sandık sistemi ile sizlere depolama alanı da sunmaktadır. Orleon köşe takımı özellikleri ve fiyatları ile sizlerin gönlünü fethedecek son derece şık ve konforlu bir takımdır.

Orleon köşe takımları da istikbal firmasının ürettiği ve en çok satılan köşe takımları arasında yer almaktadır. Eğer siler de evinizde bir köşe takımı olsun istiyorsanız aynı zamanda kaliteli ve uzun ömürlü istiyorsanız gideceğiniz adres kesinlikle istikbal olmalıdır. 60 yılın verdiği bir tecrübe sayesinde marka haline gelmiş ve her zaman isminden kaliteli ürünleri sayesinde bahsettirmiştir. Orleon köşe takımı özellikleri hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz bu bilgiler kesin ve net doğru bilgilerdir. Bu bilgiler sayesinde artık sizler de daha fazla çok özellikli takım aramak için vakit kaybetmeyeceksiniz.

İstikbal Orleon Köşe Takımı Özellikleri Ve Fiyatı

Kaliteli kumaş kullanılmış olması uzun ömürlü olduğunu ve kolay kolay yıpranmayacağını göstermektedir. Sandık fonksiyonu sayesinde artık dilediğiniz şekilde eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Gelen misafirlerinizi ağırlamak için artık ekstra masrafa girmeye gerek yok yatak olarak da açılabilen ve rahatlıkla kullanabileceğiniz köşe takımları sadece istikbalde! Temizlik açısından basit olması ve kaliteli kumaşa sahip olması dolayısı temizlik için artık akit harcamanıza gerek yok. Bu kadar özelliğe sahip olan bir köşe takımını almak için henüz sizler geç kalmış değilsiniz. İstikbal mağazalarından ya da web sitesinden dilediğiniz model ve renkteki köşe takımlarına ulaşabilirsiniz. Orleon köşe takımı fiyatı konusunda üçlü takım 1000-1600TL arasındadır. Uzanmalı takım 1400-1700TL arasındadır. Sizler için hazırlanan takımlar özelliklerine ve sayısına göre fiyat değişikliği göstermektedir.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı