İstikbalKoltuk Takımları

İstikbal Orleon Deluxe Koltuk Takımı Özellikleri Ve Fiyat Listesi

Hanımların evlerinde en çok dikkat ettikleri konu tabiki de temizliktir. Bu koltuk takımlarının en büyük özelliği ayaklarının uzun olması sayesinde koltuklarınızın altlarını rahatlıkla temizleyebilmektesiniz. İstikbal mobilya işini çok iyi bilen hem göz zevkine hitap eden hem de hanımları temizlik konusunda çok zorlaştırmayan ürünler üretmeye devam etmektedir. Bu başarılı ürünlerin yanı sıra aynı zaman da kişiler koltukların uzun ömürlü olmasını tercih ettiği için istikbal mobilya uzun ömürlü tasarruflu koltuklar da üretmektedir. İstikbal orleon deluxe koltuk takımı özellikler ve fiyatı hakkında sizlere doğrudan detaylı bilgiler vereceğiz.

Özellikleri;

  • Yatak olma özelliği
  • Kolay silinebilme özelliği
  • Yumuşak dokuya sahip olması
  • Sandık olma özelliği
  • Koltuk ayaklarının uzun olması

Fiyatları;

  • Orleon deluxe takım 1 (2 adet üçlü kanepe, 2 tane berjer) 4500 ile 5200 arasında değişmektedir.
  • Orleon deluxe takım 2 ( 2 tane berjer, bir tane üçlü, bir tane ikili kanepe) 4200 ile 5000 arasında değişmektedir.
  • Orleon berjer: 750 ile 870 arasında değişmektedir.
  • Orleon ikili:1300 ile 1500 arasında değişmektedir.
  • Orleon üçlü: 1400 ile 1700 lira arasında değişmektedir.

Minimalist çizgileri ile sadeliği yansıtan Orleon deluxe koltuk sizler için özel tasarlanmış olup Minimalist çizgisi kadar konforu ile de sizlerin beğenisini kazanacaktır. Pek çok yerinde gördüğünüz ahşap detayları ile göz zevkinize hitap eden koltuk takımı ahşap ayakları ile de yerden yüksektir. Bu özelliği ile hanımların temizlik yaparken zorlanmamasını sağlayacaktır. Pek çok modern koltuk takımının bir depolama alanı yok iken Orleon deluxe koltuk takımımız mekanizması sayesinde hem konforlu bir yatak olabilmektedir hem de sizlerin fazla eşyaları için geniş bir depolama alanı sunmaktadır. Tasarım olarak da Minimalist bir çizgiye sahip olsa da düğme ve fitil çizgileri ile sizlerin görsel zevkinize en uygun koltuk takımıdır.

Kaliteli ürünün adresi olan istikbal mobilyanın koltuk takım modelleri arasında bulunan orleon deluxe koltuk takımı özellikleri ve fiyatı hakkında verdiğimiz bilgiler bunlardır. Kesin ve net olan bu bilgiler satılmak için istikbal şubelerinde yer almaktadır.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı