İstikbalKoltuk Takımları

İstikbal Omega Köşe Takımı Özellikleri & Fiyatı

Şıklığın ve konforun buluştuğu bu köşe takımları pek çok kişi tarafından tercih edilmekte olup, artık çok fazla model ve çeşitte üretilmektedirler. Bu köşe takımları evinizde çok fazla yer kaplamadan şık ve kullanışlı mekanlar oluşturabilmenizi de sağlamaktadır. Omega köşe takımı özellikleri ve fiyatı ile de tüketicilerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Şık görünüm ve göze çarpan renkleri ile sizlere modern ve neşeli bir mekan sunmaktadır. Hardal sarısı ve krem renginin uyumu ile sizlerin beğenisine sunulmuş olan köşe takımının tercihinize göre pek çok renk seçeneği de bulunmaktadır.

Omega köşe takımı hem görünüş olarak sizlerin zevkine hitap edecek hem de kullanışlı detayları ile sizleri cezbedecektir. Silinebilir ve silinebilir deri özellikleri ile hanımlara koltuk temizliğinden kurtarmaktadır. Leke tutmaz bu özelliği ile artık daha rahat temizlik yapabileceksiniz. Aynı zamanda yumuşak doku kumaş özelliği ile de her daim sizlere yumuşacık bir his verecektir. Omega köşe takımı özellikleri ve fiyatı sizler için en uygun şekilde düşünülüp tasarlanmış olup çok fonksiyonel bir takımdır. Bu koltuk takımı yüksek ahşap ayaklıkları ile de sizlere temizlik konusunda oldukça yardımcı olacaktır. Aynı zamanda sandık sistemi ile de fazla eşyalarınız için sizlere depolama alanı sunmaktadır. Ayrıca, Yatak olabilme özelliği ile de misafirlerinizin rahatlıkla yatabileceği konforlu bir ortamı sizlere sağlamaktadır.

2010 yılından bu yana kadar var olup daha da çok meşhur hale gelmiş olan köşe takımlarının en iyileri hatta en modaya uyumlu olanları tabii ki de istikbal mobilyadadır. Birçok özelliğe sahip olan köşe takımları yeni evlenenlerin ya da evini yenilemek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yerini almış durumdadır. Son derece modaya uyumlu olan bu köşe takımları çok kullanım amacı ile de satın alınmaktadır. Tamamen sizlerin rahatlığı ve konforu için hazırlanmış olan u köşe takımları bir o kadar da kalitelidir. Omega köşe takımı özellikleri hakkında sizlere biraz bilgiler vereceğiz. İlk olarak söyleyeceğimiz özelliği konforlu olmasıdır. Gün içerisindeki yorgunluğunu tamamen atmanız için en iyi şekilde tasarlanmıştır.

İstikbal Omega Köşe Takımı Özellikleri & Fiyatı

Silinebilir deri ve aynı zaman da silinebilir kumaş olması sayesinde temizlik yapabilir ve çok da temizliğe vaki ayırmayacağınızı göstermektedir. Çoğu takımlarda oldu gibi aynı şekilde bu köşe takımlarında da yatak olma özelliği vardır. Tamamen estetik bir görünüme sahip olup aynı zamanda çok konforlu ve kullanışlı olan Omega köşe takımı fiyatı hakkında da sizleri bilgilendireceğiz. Omega köşe uzanmalı takım 800-1200TL arasında fark göstermektedir. İkili köşe takımı 800-1000TL arasındadır. Omega berjerler 700-800TL arasında fark göstermektedir. Hazırlanan grup seçenekleri sayesinde artık sizler de sizlere ve bütçenize uygun olan köşe takımını istikbalden ya da web sitesinden satın alabilirsiniz.

İstikbal Omega Köşe Takımı Özellikleri & Fiyatı İstikbal Omega Köşe Takımı Özellikleri & Fiyatı İstikbal Omega Köşe Takımı Özellikleri & Fiyatı İstikbal Omega Köşe Takımı Özellikleri & Fiyatı İstikbal Omega Köşe Takımı Özellikleri & Fiyatı

Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı