İstikbalKanepe Takımları

İstikbal Omega Delux Kanepe Takımı Özellikleri ve Fiyatı

Günümüzde artık pek çok kişi koltuk takımları yerine daha kullanışlı olan kanepe takımlarını tercih etmektedirler. Çok kullanışlı ve farklı tasarımlara sahip kanepe takımlarından biri olan Omega Delux sizlere şıklığı ve konforu sunmaktadır. Omega Delux Kanepe takımı özellikleri ve fiyatı ile sizlere büyük kolaylık sağlayacak bir kanepe takımıdır. Özellikle şık tasarımı ve renkli görünüşü ile düğmeli tasarımı sizlerin beğenisini kazanmış olacak. Pek çok renk kartelasına sahip olan bu kanepe takımı sizlerin zevkine en uygun seçenekler ile de tercih etme seçeneğini sizlere sunmaktadır.

Omega Delux kanepe takımı özellikleri ve fiyatı ile de bütçenize uyum sağlayacak farklı tasarımdaki bir kanepe modelidir. Yatak olabilme özelliği ile de misafir ağırlamayı seven kişilerin çok fazla tercih edeceği bir özellik olup, sizlerin daha rahat ve konforlu anlar yaşamasını da sağlamaktadır. Sandık olabilme özelliği ile de sizlere ekstra bir depolama alanı sunulmaktadır. Bu özellik ile sizlerin fazla eşyalarını muhafaza edebileceği bir alan oluşturulmaktadır. Silinebilir kumaş özelliği ile de sizlere temizlik konusunda çok fazla yardımcı olacaktır. Yumuşak doku kumaş özelliği ile de sizlerin rahat dakikalar yaşamasını sağlayacak bir tuşeye sahiptir. Omega delux kanepe takımı özel ve modern tasarımı ile sizleri görsel olarak da memnun edeceği gibi konforu ile de sizleri memnun edecektir.

Evinizin aurasını değiştirecek olan tüm kanepeler istikbal mobilya firmasında mevcuttur. Sevdiklerinizin aynı zaman da misafirlerinizin de en gözdesi haline gelebilecek olan kanepe takımları sadece istikbal firmasındadır. Omega deluxe kanepe takımı özellikleri ve fiyatı hakkında sizlere derin ve detaylı bilgiler vereceğiz. Kadınların en çok tercih ettiği şeylerden birisi de çok kullanışlı kanepe sahibi olmaktır. Günümüzde çok birey ya da bireylerin bütçeleri bazen yeni takımlar almaya yetemeyebiliyor. Yıllar öncesinde farklı firmalardan satın alınan mobilyaların ömürleri yaklaşık 3 ya da 4 yıldır. Aynı zamanda alınan bu kanepeler çok çabuk yıpranabilmektedir.

İstikbal Omega Delux Kanepe Takımı Özellikleri ve Fiyatı

Özellikleri;

  • Silinebilir kumaş
  • Sandık fonksiyonu
  • Yumuşak kumaş dokusu
  • Yatak olma özelliği

Fiyatları;

  • Omega üçlü; 1200-1500TL arasındadır.
  • Omega ikili; 900-1200TL arasındadır.
  • Omega berjer; 700-850TL arasındadır.
  • Omega koltuk tk. (2); 3500-4200TL arasındadır.
  • Omega deluxe tk. (1); 3800-4500TL arasındadır.

Omega deluxe kanepe takımı özellikleri ve fiyatı hakkında sizlere detaylı ve doğru bir bilgi vermiş bulunmaktayız. Kullanım amaçları fazla olan ve ekonomik konudan sizleri biraz da olsa rahatlatacak olan bu kanepelerin ömürleri uzundur ve garantilidir. Kolay silinebilme özellikleri sayesinde kanepe temizliği yaparken çok da bir zorluk çekmeyeceksinizdir. Aynı zaman da temizlik konusunda çok zaman harcamayacaksınızdır. Eğer sizler de satın almayı düşünüyorsanız istikbal mağazalarından ya da istikbal kurumsal web sitesinden istediğiniz modeli satın alabilirsiniz.

Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı