İstikbalYatak Odası

İstikbal Nella Yatak Odası Takımı Özellikleri & Fiyatları

Nella Yatak Odası Takımı kolay kullanımı ile tercih edilen popüler yatak odası modelleri arasında yer almaktadır. Bu tasarımlar da ceviz rengi ve beyaz renk uyumu sağlanmıştır. Birbirine oldukça çok yakışan bu renler tasarım da özenle seçilmiştir. Böylece farklı modeller ve şık tasarımlar ortaya çıkmıştır. İstikbal ürünlerinin hiç birinde kanserojen madde kullanılmasına izin vermemektedir.

Nella yatak odası takımlarında da bu ürünler kullanılmamaktadır. İnsan sağlığı için kaliteli ürünler tercih edilmektedir. Nella yatak odaları çizilmeler karşı şekilde üretilmiştir. Bu ürünler de herhangi bir çizilme, yanma lekesi gibi durumlar ile karşılaşmazsınız. Bu ürünler oldukça kalitelidir. Nella yatak odası takımlarında da yüksek ayaklar kullanılmıştır. Bu sizlerin ev temizliğin de kolaylık sağlayacaktır.

Bayanlar yatak odası seçimlerin de bu özelliklere çok dikkat etmektedir. Yüksek ayaklar ile bayanlar temizliği kolaylaştırarak çok daha şık bir görüntü sağlayabilmektedir. Dolapların kapakların da yavaşlatıcı sistemler kullanılmıştır yanı çarpma gibi bir durum ile karşılaşmamanız için dolap açma kapama işlemi oldukça yavaş bir şekilde yapılacaktır. Eğer bu gardırobun küçük olacağını düşünüyorsanız daha geniş modeller ile gardırobunuzu değiştirebileceksiniz. Bu modellerin komodinleri de oldukça şıktır ve farklılık katmaktadır. Raf kullanımı ile odanızı daha farklı bir hava katan bu ürünler sizlerin farklı modellere sahip olmanızı sağlayacaktır. Sadelik ve şıklık istiyorsanız bu modelleri tercih edebilirsiniz.

İstikbal Nella Yatak Odası Takımı Fiyatı

İstikbal Nella Yatak Odası Takımı Özellikleri & Fiyatları
(1) 5 Kapılı Gardırop+Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160’lık Başlık+2 Ad.Komodin (2) 6 Kapılı Gardırop+Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160’lık Başlık+2 Ad.Komodin (3) Sürgü Kapılı Gardırop+Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160’lık Başlık+2 Ad.Komodin
Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı