İstikbalKanepe Takımları

İstikbal Molde Deluxe Kanepe Takımı Özellikleri & Fiyatı

Evlerinizde rahat oturabilmeniz için tasarlanmış kanepeler zaman geçtikçe daha da konforlu hale gelmeye başlamıştır. Yatak haline de gelen kanepeler sayesinde evinizde misafirlerinizi rahat ağırlayabilirsiniz. Çeşitli renkleriyle evinize renk katan kanepeler kullanım açısından da ilerlemiştir. Kapitone dikişleriyle süslenen kanepeler Molde deluxe kanepe takımı özellikleri arasındadır. Uzun ayakları sayesinde rahatça temizlik yapabilirsiniz. En çok ilgi gören renkler arasında olan su yeşili modeli evinizin havasını değiştirecektir. Ahşap ayakları ve yanlarda ahşap düğmelerle tasarlanmış kanepe ahşap severler için uygun bir seçim olacaktır.

Yatak haline geldiğinde iki kişinin rahat yata bileceği genişlikte olan kanepe geniş aileler için kararlı bir seçimdir. Renk tonlarıyla uyum sağlayan kırlentleri yumuşak ve kullanışlıdır. Öğrenciler için de uygun olan kanepe rahat taşınıla bilir şekilde hafif üretilmiştir. Televizyon başında uyuya kalan kişiler için de harika bir seçim olacaktır. Odası küçük olanlar için tek kanepe isteyenlerin ilgisini çekecek deluxe kanepe çeşitli renkleriyle de mevcuttur. Evinizde eşyalarınızı rahatça saklayabilmeniz için sandık fonksiyonu da tasarlanmıştır. Çocuklu ailelerin korkusu olan kanepe kirliliği için özel siline bilir kumaş üretilmiştir. Deluxe kanepelerde ikili ve üçlü bulmak mümkündür.

İstikbal Molde Deluxe Kanepe Takımı Özellikleri & Fiyatı

Molde deluxe kanepe fiyatları da uygun şekilde verilmektedir. Molde üçlü kanepe fiyatı 1.217,40 TL’dir. Sizler de hem yatak hem de sandık olarak kullanılan bu kanepeye sahip olmak isterseniz İstikbal mağazasında bulabilirsiniz.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı