İstikbalKoltuk Takımları

İstikbal Mikado Koltuk Takımı Özellikleri ve Fiyatı

İstikbal Türkiye’nin en iyi koltuk takımları arasında yer almaktadır. En iyi koltuk takımlarının bulunduğu istikbal mobilya kalite konusunda hiçbir şekilde taviz vermemektedir. Aynı zaman da rakipleri arasında en iyisi olan istikbal mobilya renk ve model seçenekleri ile kullanıcılarına birçok seçenek sunmaktadır. Bu seçenekler sayesinde her bütçeye de uygun koltuk takımları vardır. Şimdi sizleri istikbal mikado koltuk takımı özellikleri ve fiyatı hakkında bilgiler vereceğiz.

İstikbal yeni koltuk takımları ile sizlere konforlu anlar yaşatmaya devam etmektedir. Yeni tasarımı Mikado koltuk takımı ile salonunuz bir bütünlük kazanacak. Hem şık tasarımı ile hem de kumaş tuşesi ile sizlere her zaman yumuşak bir doku hissi verecektir. Her ortama uyum sağlayacak renk seçenekleri ile de sizlerin tercihine sunulmuştur. Diğer koltuk takımlarına göre daha kıvrımlı olan P kol yapısı ile de sizlerin rahatı ön planda tutulmuştur. Mikado koltuk takımı düğmelerle detaylandırılmış olup yüksek ahşap ayaklıkları sayesinde sizlere her açıdan kolaylık sağlamaktadır. Aynı zamanda Mikado koltuk takımı modern ve şık görüntüsüne rağmen oldukça hafif, taşınabilir olup temizlik konusunda da sizlere yardımcı olacaktır.

Özellikleri;

  • Rahat temizlik yapabilirsiniz.
  • Silinebilir kumaş özelliği vardır.
  • Sandık olmak özelliği vardır.
  • Yatak olma özelliğine de sahiptir.
  • Boyutları bir kişinin rahat edebileceği şekilde tasarlanmıştır.

Fiyatları;

  • Mikado berjer: 800 ile 1000 lira arasındadır.
  • Mikado ikili koltuk: 1500 ile 1700 arasındadır.
  • Mikado üçlü koltuk: 1700 ile 2000 lira arasındadır.
  • Mikado koltuk takımı 1(2 tane üçlü kanepe, 2 tane de berjer): 5100 ile 6000 lira arasındadır.
  • Mikado koltuk takımı 2( 1 tane üçlü kanepe, 1 tane ikili kanepe, 2 tane de berjer) 4800 ile 5700 arasındadır.

Sizlere hem ekonomik açıdan hem de tasarruf açısından her konu da yardım da bulunup aynı zamanda da sizlerin zevkine göre her yıl her model ve çeşitte koltuk üretimi yapan istikbal markasının koltuk takımları arasında bulunan istikbal mikado koltuk takımı ve fiyatı hakkında verdiğimiz bilgiler bu kadar olup doğru bilgilerdir.

 İstikbal Mikado Koltuk Takımı Özellikleri ve Fiyatı İstikbal Mikado Koltuk Takımı Özellikleri ve Fiyatı İstikbal Mikado Koltuk Takımı Özellikleri ve Fiyatı İstikbal Mikado Koltuk Takımı Özellikleri ve Fiyatı İstikbal Mikado Koltuk Takımı Özellikleri ve Fiyatı İstikbal Mikado Koltuk Takımı Özellikleri ve Fiyatı

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı