İstikbal Lima Yemek Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı

İstikbal Lima Yemek Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı

İstikbal Lima yemek odası takımı doğanın renkleri ile birleşerek farklı bir tarz yansıtmıştır. Oldukça modern görünüme sahip olan Lima yemek odası takımı çok fazla tercih edilen ve sevilen modeller arasında yer almaktadır. İstikbal ürünlerin de kaliteli malzemeler kullanmaktadır. İnsan sağılığına çok önem verildiğini belirtmek isteriz. E1 standardına uygun malzemeler ile kanserojen malzemelerden uzak durak ürün tasarlanmaktadır.

İstikbal Lima rengi ile de malzemeleri ile de oldukça şık bir görünümü sizlere sunmaktadır. Takım da beyaz rengi ve meşe rengi kombine edilmiştir. Masa kitabeli masa özelliğine sahiptir yani açılabilen bu masalar 6 kişilik iken 8 kişilik masa olabilme özelliğine de sahiptir. Oldukça kullanışlı bir yapısı bulunan bu yemek takımların da daha fazla misafirinizi rahat bir şekilde ağırlayabileceksiniz.

Lima yemek odası takımı ünitelerin de yüksek ayakları tercih etmiştir. Böylece temizliğinizi yaparken herhangi bir sorun ile karşı karşıya gelmezsiniz. Vitrin içinde de raflı bölgeler bulunmaktadır. Ürünlerin kapaklarına yavaşlatıcı sistemler uygulayarak oluşabilecek kazalar engellenmiştir. Lima yemek odası takımın da ayna kenarın da ve çekmeceler de lazerler uygulanarak görsel zenginlik sağlanmıştır.

Tv ünitesi, kitaplık, plazma alternatif seçenekler arasında yer almaktadır. Camların da temperli cam tercih edilmiştir. Bu şekilde daha çok dayanıklı olmuştur. Oluşabilecek kazalar en aza indirgenir. Doğanın renkleri ile sizlere şık bir görünüm sağlayacaktır.

İstikbal Lima Yemek Odası Takımı Fiyat Listesi

İstikbal Lima Yemek Odası Takımı Görselleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.