İstikbalYatak Odası

İstikbal Lima Yatak Odası Takımı Fiyatı

İstikbal Lima yatak odası takımları adeta doğanın renkleri ile tasarlanmış bir odadır. Zarifliği ve şıklığı bir arada bulundurabilen takımlar arasında yer almaktadır. Elbise yoğunluğunuza göre Gardırop çeşitliği müşterilere 3 değişik modeller de sunulmaktadır. Sizler de gardırop genişliğinize kendiniz karar verebileceksiniz. Takım da meşe renkleri yoğun bir şekil de kullanılmıştır. Ürün kapakların da beyaz renkleri tercih edilmiştir. Bu şekil de tasarımlar küçük ayrıntılar ile farklılaştırılmıştır. Gardıropların içerisin de raflı bölmeler, çekmece ve elbise askılıkları yer almaktadır. Bu şekil de elbiselerinizi daha kolay yerleştirebileceksiniz. İstikbal müşterilerinin sağlığını her şeyden önce düşünmektedir. Müşterileri için sağlıklı ürünler kullanarak kanserojen ürünlerden kaçınmaktadır.

Lima yatak odası takımların da ünite kapakların da porselen kulp kullanılmıştır. Buda ürünlerin daha şık görünmesini sağlamıştır. Ürünlerin şıklığı ile ilgili en ince detaylara bile önem verilmiştir. Bu detaylar sayesin de ürünleriniz kaliteli bir şekilde tasarlanmaktadır. Yatak haricin de diğer üniteler de yerden yüksek bir şekil de ayak yağısı uygulanmıştır. Böylece temizliğinizi çok daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Gardırop ve diğer ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistemler kullanılmıştır. Böylelikle kapakları çok yavaş açılarak herhangi bir kırılma ve çarpma gibi durumlar ile karşılaşılması engellenmiştir. İstikbal sizlere en kaliteli ürünleri değişik modeller ile sunmaktadır. Bu modeller hakkın da bilgi almak için siteye bakmanız yeterli olacaktır.

 İstikbal Lima Yatak Odası Takımı Fiyat Listesi

İstikbal Lima Yatak Odası Takımı  Fiyatı

İstikbal Lima Yatak Odası Takımı Resimleri

İstikbal Lima Yatak Odası Takımı  Fiyatı İstikbal Lima Yatak Odası Takımı  Fiyatı İstikbal Lima Yatak Odası Takımı  Fiyatı İstikbal Lima Yatak Odası Takımı  Fiyatı İstikbal Lima Yatak Odası Takımı  Fiyatı İstikbal Lima Yatak Odası Takımı  Fiyatı İstikbal Lima Yatak Odası Takımı  Fiyatı İstikbal Lima Yatak Odası Takımı  Fiyatı İstikbal Lima Yatak Odası Takımı  Fiyatı

 

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı