İstikbalSalon

İstikbal Klasik Resital Koltuk Takımı Fiyatı & Özellikleri

Lotus gülkurusu – krem renkleriyle asil duran koltuk takımı bu sezon çok ilgi görenler arasındadır. Konforu, şıklığı, kumaşın uzun süre kullanılır olması, sağlı açısından tasarlanmış özel malzemeleri, laboratuvar testinden geçmesi İstikbal Resital koltuk takımları özellikleri arasında çok ilgi görmektedir. Yeni evlenecek çiftlerin ilgisini çekecek bu senenin modası olan renklerle tasarlanmıştır. Evde daha çok vakit geçiren bayanlarımız için kolay temizlenebilir özelliği ile ön plandadır. Ailenizle, sevdiklerinizle özel zamanlar geçireceğiniz akşamlara sıcaklık ve duygu katmaktadır.

Yanında şık bir üniteyle kombine edilmiş resital takım arkadaşlarınızla da rahat ve keyifli filmler izlemeniz için harika bir seçim olacaktır. İkili koltuk takımının derinliği 98,00 cm, genişliği 180,00 cm,  yüksekliği ise 93.00 cm’dir. Berjer derinliği 93,00 cm, genişliği 88,00 cm, yüksekliği ise 109,00 cm’dir. Üçlü koltuk takımının derinliği 98.00 cm, genişliği 203,00 cm, yüksekliği 93.00 cm’dir. Koltuk takımının kenarlarında iplerle değişik şekiller dikerek süslemeler yapılmıştır. Rahat temizlik için tasarlanmış yüksek ayaklar ilginizi çekebilir.

İstikbal Klasik Resital Koltuk Takımı Fiyatı

Resital deluxe takımı bir adet 8.367,60 TL’dir. Resital koltuk takımı iki adet 15.867,60 TL’dir. Resital berjer 1.257.00 TL’dir. Resital ikili takım 2.493,00 TL’dir. Resital üçlü takım 2.926,90 TL’dir. İstikbal Resital koltuk takımları fiyat açısından oldukça uygundur. İstikbalin en kaliteli koltuk takımları Türkiye de bir numarada olmasının sebeplerinden biri de malzemelerinin kaliteli olmasıdır. Sizde en yakın İstikbal mağazalarından rahatça evinizin baş tacı koltuk takımınızı alabilirsiniz.

Resital Koltuk Takımı Resimleri

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı