İstikbalYatak Odası

İstikbal Kayra Yatak Odası Takımı İncelemesi & Fiyat Listesi

İstikbal Kayra yatak odası takımı sade olması ile çok fazla beğenilen bir takımdır. Gardırop, tuvalet aynası, tuvalet masası, komedinden oluşmaktadır. Bu takım da 150’lik 160’lık 180’lik yatak başlıkları kullanılmaktadır. Oldukça zarif bir modeldir. Kayra yatak odası gardırobu sürgülü kapıdır. Gövdesi ve kapakları farklı renklere sahiptir. Gardırop da ayna bulunmaktadır. Aynanın dışın da parlak fitiller kullanılmıştır. Bu şekilde yatak odası görsel açıdan zenginleştirilmiştir.

Gardırobun içi dizaynı da oldukça fonksiyonel bir şekilde ayarlanmıştır. Bu gardırop modelleri oldukça kullanışlı modellerdir. Askılık, uzun raf ve kıyafetleriniz koyabilmeniz için kısa raf bölmeleri bulunmaktadır. Bu gardırop 5 kapaklıdır. Farklı renkler ile tasarlanmıştır.

İstikbal Kayra yatak odası takımı tuvalet masasın da çekmece, kapak ve puf bulunmaktadır. Gövdesi ve kapak kısmı farklı renkler de tasarlanıp kombine edilmiştir. Kapaklar da klapa ile parlak kalın şeritler bulunmaktadır. Bu şeritler odanıza farklı görsellik katacak ve yatak odanızın daha modern görünmesini sağlayacaklardır. Şifonyer 5 çekmeceli olarak tasarlanmıştır.

Üst çekmecenin rengi farklıdır. Böylece görsel değişiklik ile farklılık yakalanmıştır. Komodin iki çekmeceli şekilde tasarlanmıştır. Komedinde de üst çekmecenin rengi farklı olarak kullanılmıştır. Böylece farklı dizayn ile görsellik değişmektedir. Daha şık bir görünüm sağlanmaktadır. Gardırop 5 ve 4 kapılı olarak sizlere sunulmaktadır. Odanızın boyutuna göre seçiminizi yapabilirsiniz. Kaliteli ve güvenli kullanılabilecek bir üründür.

İstikbal Kayra Yatak Odası Fiyat Listesi

İstikbal Kayra Yatak Odası Takımı İncelemesi & Fiyat Listesi

İstikbal Kayra Yatak Odası Takımı Resimleri

İstikbal Kayra Yatak Odası Takımı İncelemesi & Fiyat Listesi İstikbal Kayra Yatak Odası Takımı İncelemesi & Fiyat Listesi İstikbal Kayra Yatak Odası Takımı İncelemesi & Fiyat Listesi İstikbal Kayra Yatak Odası Takımı İncelemesi & Fiyat Listesi İstikbal Kayra Yatak Odası Takımı İncelemesi & Fiyat Listesi İstikbal Kayra Yatak Odası Takımı İncelemesi & Fiyat Listesi İstikbal Kayra Yatak Odası Takımı İncelemesi & Fiyat Listesi İstikbal Kayra Yatak Odası Takımı İncelemesi & Fiyat Listesi İstikbal Kayra Yatak Odası Takımı İncelemesi & Fiyat Listesi

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı