İstikbalYatak Odası

İstikbal Karat Yatak Odası Takımı Özellikleri & Fiyat Listesi

Oldukça şık tasarımlara sahip olan İstikbal karat yatak odası takımları çok zarif şekilde müşterilere sunulmuştur. Bu takım sizlerin romantik bir odaya da sahip olmasını sağlayacaktır. Sadelik ile zarafeti bir arada bulunduran bu takımlar ile şık bir tasarımı odanıza taşıyabilirsiniz. İstikbal bütün ürünlerin de insan sağlığını ön plan da tutmuştur. Ürünler oldukça kaliteli ve şık bir şekilde dizayn edilmiştir.

Sağlık için hiçbir şekilde kanserojen madde bulunmamaktadır. Renk ve malzemeleri ile oldukça şık bir görünüme sahiptir. Bu model de avangart tasarımlara sahiptir. Klasik çizgileri ile zarif bir görünümü sizlere sunmaktadır. Ürünlerin ayak kısımları yüksek tutulmuştur. Böylece temizliğinizi çok daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

İstikbal Karat yatak odası takımların da gardırop seçme imkânınız vardır. Yani sizler de odanızın boyutuna ve elbise yoğunluğunuza göre bu tasarımları seçebilirsiniz. Nitelerin kapakların da yavaşlatıcı sistem kullanılmaktadır. Bu sistem sayesinde herhangi bir çarpma durumu ile karşılaşmazsınız. Böylece ürünlerinizi daha kaliteli bir şekilde kullanabilirsiniz. Gardırop da raflı bölmeler ve askılıklar bulunmaktadır.

Gardırop oldukça kullanışlı yapıya sahiptir. Takımlar da lazer uygulamalı klape kullanılmıştır. Böylece daha gösterişli bir görüntü sağlanmıştır. Kapaklarda da fitil uygulamaları kullanılmıştır. Ürün bu şekilde çok zenginleştirilmiştir. Görsel olarak çok şık olan bu modeller kaliteli bir şekilde sizlere sunulmaktadır. İstikbal sitesinden bu modeller hakkında bilgi alabileceksiniz.

 İstikbal Karat Yatak Odası Takımı Fiyat Listesi

İstikbal Karat Yatak Odası Takımı Özellikleri & Fiyat Listesi

İstikbal Karat Yatak Odası Takımı

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı