İstikbalSalon

İstikbal Karat koltuk Takımı Fiyatı ve Özellikleri

Mobilya seçerken, Şık ve zarif koltuk takımı denildiği zaman insanların aklına ilk gelen modellerden birisi olan karat koltuk modelleri, bu sezon gülkurusu rengi ve alisa mavi/krem rengi ile kendini size hayran bırakacaktır. İstikbal karat koltuk takımı özellikleri arasında avangard tarzında bir adet üçlü koltuk, iki adet berjer ve bir adet ikili koltuk bulunmaktadır.

Bu üründe de kırlentlerle süslemeler yapılmıştır. Oldukça şık koltuk takımının yanına orta sehpa, sandalye ve yan sehpa da verilmektedir. Renkleriyle içinizi ısıtacak bu mobilya takımı ile evinizde saatlerce keyifle vakit geçirebileceksiniz. Kalite bakımında üst düzeyde olan bu ürün çocuklu aileler için rahat kullanılabilir bir özelliğe sahiptir. Misafirlerinizi rahatça ağırlaya bileceğiniz kullanışlı bu ürünler özel ahşaplarla tasarlanmıştır. Ön ayaklar kıvrımlı arka ayaklar düz olan takım Osmanlı tahtlarını andırmaktadır. Şık ve klasik görünümlü bu koltuk takımı evinize modayı taşıyacaktır. Rahat minderleriyle ve yumuşak kumaşıyla sizi hayaller diyarına götürecek koltuk takımı vazgeçilmeniz olacaktır. Özel malzemelerden yapılan takım çocuklu aileler için uygun tasarlanmıştır.

İstikbal Karat koltuk takımı fiyatı

İstikbal Karat koltuk takımı fiyatları da mal ve kalitesine göre oldukça uygun fiyattadır. Karat deluxe takım bir adet 8.378,40 TL’dir. Karat koltuk takımı iki adet 15.898,80 TL’dir. Karat berjer 1.236,00 TL’dir. Karat ikili takım 2.524,20 TL’dir. Karat sandalye 247,00 TL’ dir. Karat üçlü takım 2.953,20 TL’dir.Size en yakın İstikbal mağazalarında istediğiniz tarzda ve renkte koltuk takımlarını bulabilirsiniz.

İstikbal Karat Koltuk takımı resimleri & Ölçüleri

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı